[Rasy] Driady

(tzn takie, które mogą być co najwyżej NPC)

Chcecie te feministki?

Tak
5
56%
Nie
4
44%

Liczba głosów : 9

[Rasy] Driady

Postprzez Jok » 4 kwi 2005, 19:14

tak sobie pomyslalem ze zapewne ciekawym urozmaiceniem beda driady (lub wyzwolone kobiety jak kto woli :roll: ) i zapewne bedzie to kontrowersyjny temat dla naszych pan.

taki zrobiony na predce przezemnie opis:
Driady- Driady to e jak sadzi wielu zbutnowan kobiety ktore wyzwolily sie z pod panowania meskich przedstawicieli swoich ras (głownie
ludzkie kobiety i elfki)i zalozyly samodzielnie dzialajace komuny gdzies na odludziu. Taki najprawdopodbniej byl poczatek wyodrebnienia sie nowej rasy driad zwanych tez dziwozonami. W toku ewolucji rasa ta zupelnie odbiega od swoich wspolczestnie zyjacych korzeni. Sa o wiele wyzsze, roznice miedzy elfkami a ludzmi calkowicie sie zatarły(jest to zupelnie jednak cos innego niz polelfy) a cera tych kobiet jest zielonkawa oczy zas przypominaja oczy nocnego ptaka.
Rasa ta istnieje juz pare set lat. Zapewne wielu zwas zastanawia sie jak sie rozmnarzaja. Wsrod innych ras panuje przekonanie ze driady porywaja meskich przedstawicieli i wykorzystuja seksualnie. Otoz jest to wierutne klamstwo(przeczy temu fakt - roznice anatomiczne w budowie fizyczne. W rzeczywistosci Driady zachodza w ciaze za pomoca pewnych scisle okreslonych rytyałow magicznych i czystej medycyny. Odbywa sie to w wielkiej tajemnicy i kazdy natred na swietej ceremoni" dawania życia" jest bezzwlocznie likwidowany.
Driady zyja w scisle okreslonych wspolnotach ktorymi dowodzi najstarsza i najbardziej doswiadczona matrona.

na razie to tyle jak wam sie podoba?
Ostatnio edytowano 5 kwi 2005, 13:19 przez Jok, łącznie edytowano 1 raz
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez eMka » 4 kwi 2005, 19:49

A wiesz, że fajne? Co prawda to ładne połączenie medycyny i ewolucji z mitami słowiańskimi, ale wyszło Ci to zgrabnie, Jokuś... Głosuję za.
Powrót...
eMka

Postprzez Balduran De'Arnise » 4 kwi 2005, 20:10

EDIT

Chmm..... Mi się tam średnio podoba, bardziej by mi pasowała nazwa "Amazonki" niz "Driady" (Bo ja znam inną wersję tego drugiego)

Przeciw 8)

(Zmeniłem "za karę" :lol: )
Ostatnio edytowano 5 kwi 2005, 14:46 przez Balduran De'Arnise, łącznie edytowano 1 raz
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez Fraa » 4 kwi 2005, 20:58

Balduran De'Arnise napisał(a):Driady to istoty magiczne a nie takie *coś*

Szczegóły, szczegóły - przecież masz napisane:
Jok napisał(a):Driady zachodza w ciaze za pomoca pewnych scisle okreslonych rytyałow magicznych i czystej medycyny.

:D :P ;)

IMHO, koncepcja bardzo fajna. :)
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Postprzez Balduran De'Arnise » 4 kwi 2005, 21:23

Fafarafa_Fraa_vel_Farara napisał(a):
Balduran De'Arnise napisał(a):Driady to istoty magiczne a nie takie *coś*

Szczegóły, szczegóły - przecież masz napisane:
Jok napisał(a):Driady zachodza w ciaze za pomoca pewnych scisle okreslonych rytyałow magicznych i czystej medycyny.

Nie to miałem na myśli, że same w sobie są magiczne a nie że dzięki temu w ciąże zachodzą, zresztą, kto widział driadę z brzuchem? :P

Dobra, mniejzsa o to, mi sie nie podoba i głosuje na nie
Ostatnio edytowano 5 kwi 2005, 14:48 przez Balduran De'Arnise, łącznie edytowano 1 raz
Dołącz do kultystów Zła!

Balduran De'Arnise

Postprzez Fraa » 4 kwi 2005, 21:42

No dobra, dobra - pamiętaj jeszcze o moim " ;) ", zamieszczonym gdzieś w moim poprzednim poście.

A swoją drogą, Balduran - skoro nie wyobrażasz sobie Driady z brzuchem, to jak, Twoim zdaniem, się rozmnażały? Bo czy porywają sobie ogierów rozpłodowych z innych ras, czy rozmnażają się za pomocą rytuałów - ciąża zostaje ciążą...
Chyba że te magiczne istoty miałyby się mnożyć jak w "Seksmisji"? ;)
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Postprzez Balduran De'Arnise » 5 kwi 2005, 06:22

Fafarafa_Fraa_vel_Farara napisał(a):A swoją drogą, Balduran - skoro nie wyobrażasz sobie Driady z brzuchem, to jak, Twoim zdaniem, się rozmnażały? Bo czy porywają sobie ogierów rozpłodowych z innych ras, czy rozmnażają się za pomocą rytuałów - ciąża zostaje ciążą...
Chyba że te magiczne istoty miałyby się mnożyć jak w "Seksmisji"? ;)

Uh, dobra, po prostu nie podoba mi się taki pomysł, koniec, kropka 8)
Dołącz do kultystów Zła!

Balduran De'Arnise

Postprzez Diabellus » 5 kwi 2005, 10:12

Szczerze mowiac, robi sie to za cukierkowe... No chyba ze zrobimy z driad naprawde okrutne istoty :twisted: . Nie była by tez to zadna rasa grywalna, a raczej rodzaj czegos co mozna na swej drodze spotkac.
Diabellus

Następna strona

Powrót do Rasy niegrywalne