[Rasy] Elfy - czym się charakteryzują

(tzn takie, które mogą być BG)

Czy podobają ci się elfy ala Balduran?

Tak
3
50%
Nie
0
Brak głosów
Tak, ale...
3
50%
Nie, ale..
0
Brak głosów

Liczba głosów : 6

Postprzez Hannibal » 7 maja 2006, 18:43

hmm...pięknie zrobiliśmy z elfów wyznawców kultu cthuhlu...nie wiem czy mi to odpowiada. głównie z powodu iż zrobiło się tych wyznawców sporo...skoro maja własną organizację, agentów i jeszcze zwalczają drugą podobną...ZA DUŻO, jak dla mnie...
Choć z drugiej strony moją ulubioną rasą są Ciemne Elfy a Ci są całkiem do nich podobni, więc nie obraże się jeśli kult bedzie istaniał jednak nie zbyt liczny, wiedza o nim przekazywana jest tylko w plotkach i legendach a Ci którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej, gdy dochodzą do sedna znikają bez wieści...
jeszcze raz MAŁO, MNIEJ I JESZCZE MNIEJ...im węższy będzie kult Bezimiennego tym lepiej...
Hyde: "oh...weather kicks ass...!"
Hannibal

Postprzez Balduran De'Arnise » 7 maja 2006, 19:05

Hannibal napisał(a): Choć z drugiej strony moją ulubioną rasą są Ciemne Elfy a Ci są całkiem do nich podobni, więc nie obraże się jeśli kult bedzie istaniał jednak nie zbyt liczny, wiedza o nim przekazywana jest tylko w plotkach i legendach a Ci którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej, gdy dochodzą do sedna znikają bez wieści...
jeszcze raz MAŁO, MNIEJ I JESZCZE MNIEJ...im węższy będzie kult Bezimiennego tym lepiej...

Nie no, Bezimienny to ich bóg, ale ci "wtajemniczeni" będą wąskim gronem, więc nie bój nic ;)
Poza tym wiesz, jak mówimy o całej rasie to można spokojnie zmieścić dwie organizacje i takie tam tak żeby nie było o nich wiadomo

Ps.
hmm...pięknie zrobiliśmy z elfów wyznawców kultu cthuhlu...nie wiem czy mi to odpowiada.

Sam napisałeś że
Hannibal o smokach napisał(a):nom to prawda, smoki pasują tu jak tromba do koziej d***(bez urazy) choć podoba mi się idea o państwie zarządzanym przez jakieś bestie( a raczej ich wyznawców). Jednak to nie mogą być smoki. Ja bym dał już lepiej jakiegoś cthulu=] albo co.

To tak w ramach dygresji :twisted: :P
Ostatnio edytowano 7 maja 2006, 19:34 przez Balduran De'Arnise, łącznie edytowano 1 raz
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 7 maja 2006, 19:20

Ponieważ pomysł trochę mój, no to nie może mi się nie podobać. Dość sensownie opisany. Jestem za.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Jok » 7 maja 2006, 21:14

Powiem tak Balduran- dalem pozwolenie na demona ale jesli bedzie to tylko mala organizacja-a Ty zrobiles z tego jakas bycza alkalide- cofam pozwolenie - za bardzo to bruzdzi w ramach systemu.
Pozatym Balduran czy Ty czytales wogole Topik o Demonach?
Jest tam mowa o ich Tworcy Bezimiennym. I nie podoba mi sie to ze elfy tez beda go czic. Zrobiles z ezoteryki cos na potege ...bardzo duza.
Za duza. Zmniejsz to a bede za.
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Balduran De'Arnise » 7 maja 2006, 21:19

Jok napisał(a):Powiem tak Balduran- dalem pozwolenie na demona ale jesli bedzie to tylko mala organizacja-a Ty zrobiles z tego jakas bycza alkalide- cofam pozwolenie - za bardzo to bruzdzi w ramach systemu.
Pozatym Balduran czy Ty czytales wogole Topik o Demonach?
Jest tam mowa o ich Tworcy Bezimiennym. I nie podoba mi sie to ze elfy tez beda go czic. Zrobiles z ezoteryki cos na potege ...bardzo duza.
Za duza. Zmniejsz to a bede za.

Czytałem, słuchaj, to że opis jest wielki to inna sprawa.
Spójrz na to jak na Mandżę w GSie - Tylko dla wybranych na szczeblach władzy.
Brzmi wielko, ale nie musi tak być

Poza tym, k***a, problemy robisz
Dołącz do kultystów Zła!

Balduran De'Arnise

Postprzez Jok » 7 maja 2006, 21:32

Tak robie i mam do tego prawo ;P Demony to moj pomysl i bede go bronil tak jak Ty kiedys proniles umarlych elfow, nie dajac robic mi z nich zrobic szalonych naukowcow.
Ale o Mandży w GS wiele osob wie. A jesli juz elfy maja czcic jakiegos demona (i na bogow nie Bezimiennego bo z takowym nie powinny miec nawet posredniego kontaktu) to ja bym to widzial jako grupke odszczepiencow zaszytych gdzies w jakims klasztorze, ktore tylko raz po raz wysyla jakis agentow ktorzy nie maja wogole swiadomosci po co i dla kogo wypelniaja dziwne zadania. Tylko niech najwyzsza kasta kaplanow czy tam magow ma pelna swiadomosc

P.S juz wiem ze uzywales bezimienny jako zamienik dla nazwy Demona - zmien to prosze;)
Jok

Postprzez Jok » 7 maja 2006, 22:12

Doszlismy z Balduranem do Konsensusu.
No wiec tak. Co do kultu. Tylko 8 osob bedzie wiedziało o Demonie. I Nazwiemy go jakos inaczej niz bezimienny. Najwyzszy kapłan i 7 vigów- - najwyzszych przywódców obrzadkow. Tak naprawde jednak tych 7 podzielilo sie na dwa wspomniana przez Balda oglamy. Ale prawda kryje tez to ze kazdy znich jest zdolny wbic drugiemu noz w plecy mimo ze stoi on po jego stronie.
W zakonie "Przywroconych" Nikt inny nie wie o prawdziwym kulcie jaki oddaja demonowi. Akolici sa odurzeni hurtowymi wrecz ilosciami narkotykow, a cala reszta to zwykli najemnicy ktorze nie wiedza dla kogo i poco odwalaja cala robote.
Jok

Postprzez Balduran De'Arnise » 8 maja 2006, 06:33

Jok napisał(a):Doszlismy z Balduranem do Konsensusu.
No wiec tak. Co do kultu. Tylko 8 osob bedzie wiedziało o Demonie. I Nazwiemy go jakos inaczej niz bezimienny. Najwyzszy kapłan i 7 vigów- - najwyzszych przywódców obrzadkow. Tak naprawde jednak tych 7 podzielilo sie na dwa wspomniana przez Balda oglamy. Ale prawda kryje tez to ze kazdy znich jest zdolny wbic drugiemu noz w plecy mimo ze stoi on po jego stronie.
W zakonie "Przywroconych" Nikt inny nie wie o prawdziwym kulcie jaki oddaja demonowi. Akolici sa odurzeni hurtowymi wrecz ilosciami narkotykow, a cala reszta to zwykli najemnicy ktorze nie wiedza dla kogo i poco odwalaja cala robote.

Przy czym arcykapłan jest ponad tym i ma gdzieś to co robią płotki, liczy się tylko to że ma moc i nikt mu nie może zagrozić.
Vigowie walczą o nieśmiertelność, wpływy i przychylność demona, ukrywają to jednak przed Arcykapłanem bo ten nie lubi się dzielić...

Jak to się ma do codzienności?
Elfowie nadal w desperacji próbują odzyskać nieśmiertelność zaprzedając się mrocznym siłom (niekoniecznie demonom) a echa walk u szczytu włądzy odbijają się poważnie na codzienności (Rzadko kto zdaje sobie sprawę że armia sąsiedniej osady nie ma na celu tylko złupienie ale również wyrżnięcie sług obcego Viga)
Dołącz do kultystów Zła!

Balduran De'Arnise

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rasy grywalne