[Ramy systemu] Jakie rasy?

(ogólne założenia, w jakich trzeba się zmieścić)

Postprzez Diabellus » 29 sty 2005, 09:29

Wampir to nie rasa, ale pewnie pare wampirow sie pojawi... ;)

Nieumarli, coz... To juz tez kwestia jak bedzie z magia. Narazie skupmy sie na rasach. A potem zajmiemy sie magia ( w tym nekromancja ;) ) .
Diabellus

Postprzez Misiekh » 29 sty 2005, 10:56

Ja proponuje przyjąć założenie takie, że jako podstawowe rasy przyjmujemy ludzi, kraśki, elfy i gobliny, a z mniejszymi rasami zrobi się tak, że każdy kto będzie chciał może założyć nowy wątek, w którym będzie ich opis autorstwa osoby je proponującej i ankieta decydująca od ich dodaniu lub odrzuceniu :). Co wy na to? Bo tak nigdy nie dojdziemy do ładu i składu :)
Misiekh

Postprzez Diabellus » 29 sty 2005, 11:02

O, tak bedzie najlepiej. Wiec kolejna kwestia zamknieta :) .
Diabellus

Postprzez eMka » 29 sty 2005, 12:51

Ja zamawiam opisywanie wampirów!! Bedzie kilka pod-gatunków, zgoda? Już biorę się do pisania (jak skończę woreczki na kości dla Miśkha i Diabełka :twisted: )
Powrót...
eMka

Postprzez Balduran De'Arnise » 29 sty 2005, 18:43

Ja mogę opisać stworzoną przeze mnie rasę Umarłych Elfów, to elfy w których żyłach płynie krew wampirów i liszów, co sprawia że bardziej wyglądają jak lisze we wczesnym stadium "rozwoju" niż elfy

Wampir to nie rasa, ale pewnie pare wampirow sie pojawi...

Ja zaliczam wampiry jako rasę, bo wampiry mogą się też RODZIĆ, a nie tylko rozwijać się z dawców, poza tym po Przebudzeniu (tak nazywam przemianę jakiegoś stworzenia w wampira) zmienia się metabolizm i trochę mentalność takowego delikwenta

Nieumarli, coz... To juz tez kwestia jak bedzie z magia.

Ghoule to normalna rasa, która jest zaliczana w poczet nieumarłych
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez Misiekh » 29 sty 2005, 20:23

Sprawę głównych ras i sposobu doboru pozostałych chyba możemy uznać za zamkniętą.

eMko, Balduran - załóżcie nowe topiki z waszymi opisami ras. Nie zapomnijcie dodać w nich ankietę ZA/PRZECIW, by można było sprawnie zdecydować o ich przyjęciu lub odrzuceniu.

Moderatorów proszę o zamknięcie tego topicu :).

PS. A jeszcze tylko dodam że to co piszecie o nieumarłych to kwestia wyobrażeń. Osobiście nie umiem sobie wyobrazić chędożących się ghouli ;). A już małego dzidzi ghoula wogóle... 8)
Misiekh

Poprzednia strona

Powrót do Ramy systemu