[Ramy systemu] Co zniszczyło świat

(ogólne założenia, w jakich trzeba się zmieścić)

Co zniszczylo swiat?

Wojna atmowa
2
20%
Seria kataklizmow
3
30%
Meteoryt
3
30%
Inne (napisz :P)
2
20%

Liczba głosów : 10

Postprzez Misiekh » 31 sty 2005, 01:36

Logiczne, ale będzie mi brakowało niedźwiedzi, jeleni, wilków i takich tam :(

A może w jakimś schronie ludzie uratowali materiał genetyczny niektórych gatunków i potem je odtworzyli? Teraz na świecie jest ich bardzo mało, ale jednak są, a dzięki magii np. elfów ich liczba rośnie szybciej niż jakby gatunki te odbudowywali sami ludzie.

Co wy na to? :)
Misiekh

Postprzez Balduran De'Arnise » 31 sty 2005, 18:14

Misiekh napisał(a):A może w jakimś schronie ludzie uratowali materiał genetyczny niektórych gatunków i potem je odtworzyli? Teraz na świecie jest ich bardzo mało, ale jednak są, a dzięki magii np. elfów ich liczba rośnie szybciej niż jakby gatunki te odbudowywali sami ludzie.

Co wy na to? :)

Pomysł przyjemny ale niewykonalny, tzn. człowiek w sytuacjach ekstremalnych myśli tylko o sobie
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez naimad » 31 sty 2005, 18:20

Hm... a może jednak coś się zbiegiem okoliczności zachowało? Dobrze by było, gdyby chociaż kilka co wazniejszych gatunków żyło nadal, trzeba by jednak historię wymyslić, w jaki sposób przetrwały.

Takie np. niedźwiedzie, mogły się w baaaardzo małej części uratowac, siedząc w swoich jaskiniach pod górami, no nie??
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Balduran De'Arnise » 31 sty 2005, 18:24

naimad napisał(a):Hm... a może jednak coś się zbiegiem okoliczności zachowało? Dobrze by było, gdyby chociaż kilka co wazniejszych gatunków żyło nadal, trzeba by jednak historię wymyslić, w jaki sposób przetrwały.

Takie np. niedźwiedzie, mogły się w baaaardzo małej części uratowac, siedząc w swoich jaskiniach pod górami, no nie??

Chmm...... Tak lepiej :) Tylko Diabellus niech teraz kombinuję nad nową historią :lol:
Dołącz do kultystów Zła!

Balduran De'Arnise

Postprzez naimad » 31 sty 2005, 18:31

Czy ja wiem... Diabellus dał nam tutaj doskonałą historię. I jest to ogólna historia świata. A kto pisząc ogólną historię, wspomniałby o niedźwiedziach :roll: ?? Myślę, że historia Diabellusa w żaden sposób nie jest sprzeczna z moją wizją przetrwania co poniektórych gautnków...
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Diabellus » 31 sty 2005, 18:41

O tych kodach genetycznych.. To akurat jest mozliwe ze ktos je zachowal. W koncu ludzie sie przygotowywali do apokalpsy, tylko ze ta nadeszla nie z tej z strony z ktorej przewidzieli. Ale o florze i faunie mamy osobny temat. Tutaj dyskutujmy nad sama historia. Ja powoli sie biore za wersje 1.02. Rdzen zostaje ten sam, dopisze sie tylko pare szczegolow (np. to co wspomnial misiek)
Diabellus

Postprzez Balduran De'Arnise » 31 sty 2005, 18:44

W sumie racja :oops:
Diabellus, powiedz mi tylko czy te elfy itd. wylądowały na ziemi przed czy po walnięciu meteorytu w ziemię?
Dołącz do kultystów Zła!

Balduran De'Arnise

Postprzez Diabellus » 31 sty 2005, 18:51

Wyladowaly na godzine przed, portale pojawily sie rownoczesnie. I zwroc uwage ze to byl deszcz mteorytow, bo po walnieciu jednego pozadnego chmura pylow utrzymywala by sie ladne kilkaset tysiecy lat, a my mamy odstep 100 (tyle napisalem w historii, ale oczywiscie mozna zmienic). Te rasy w jakis sposob przezyly w tych warunkach, elfy np. dzieki magii, krasnoludy dlatego ze nie pogardza szczurem;) itp itd. Mozna tez zlaozyc ze wyladowaly na kawalku ziemi w mniejszym stopniu ogarnitym kataklizmem, bo deszcz spasc moze na jakies 3/5 ziemi, reszte musza zrobic fale tsunami, trzensienia ziemi itp wywolane przez uderzenia mteorytow. Zeby pocieszyc, meteoryt o srednicy 2 metrow zrobil w USA krater o wielkosci 8.5 km.
Diabellus

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ramy systemu