Tapety :)

Rozmowy na każdy temat.

Tapety :)

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 28 lut 2005, 21:45

Jaką macie aktualnie tapetę na pulpicie? U mnie swojego czasu zmieniała się ona co i rusz, prawie codziennie. Ale teraz mi się utrzymuje jedna przez jakieś dwa miesiące...
Aktualnie mam katedrę autorstwa Zdzisława Beksińskiego. To mój osobisty hołd dla tego malarza a poza tym to świetny obraz...
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Balduran De'Arnise » 28 lut 2005, 21:52

Heh, naucz mnie jak tu wstawiać obrazki to sam zobaczysz :P

A na pulpicie trzymam niezmiennie od 2 lat (jeśli nie więcej) swoją tapetkę z trzema białymi smokami, normalnie cudooo...... :P

Wcześniej to nie pamiętam co miałem na pulpicie, ale tapetek nie zmieniam prawie nigdy, raz, może dwa razy na całą wiecznośc :lol:

Acha, prawie zapomniałem- nie wiedzieć do końa czemu ładuje na dysk każdą tapetkę jaka mi wpadnie w łapy, a i tak z niej później nie korzystam :P :lol: :roll: :wink:
Ostatnio edytowano 5 mar 2005, 00:17 przez Balduran De'Arnise, łącznie edytowano 4 razy
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez Fraa » 28 lut 2005, 21:53

Aktualnie jest to zdjęcie wybrzeża wyspy Achill. Tam kiedyś zamieszkam. :D 8) :mrgreen: Tapeta ta jest wyrazem mojej nieustającej tęsknoty i ogromnej sympatii do Irlandii. :)

Aczkolwiek miewam też różne samodzielnie montowane tapety, jak np. kompozycja zdjęć i tekstów System of a Down, albo odpowiednio zmodyfikowane zdjęcie zaśnieżonych, górskich szczytów. :)

Różnie. ;)
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Postprzez Aila » 28 lut 2005, 22:05

Moja tapetka przedstawia płaczącą kobietę (tylko, że to nie jest taka zwykła kobieta...). Zamiat łez po jej policzku spłwają krople krwi...

(wiem, wiem... może się wydawać dziwne, ale mi się taka tapetka podoba :wink: )

Ja tapety zmieniam mniej więcej raz na kwartał... Nie lubię często zmieniać tapet, bo po co? :)
"Let`s first be a thunderbolt rather than a thunderclap
For wild horses thunder and whinny
First d e e d s !
- and words? and thoughts?...
- later!...
The enemy has corrupted our mother tongue"
Aila

Postprzez Logan » 28 lut 2005, 22:55

Przez długi czas królowały u mnie tapety z Blizzarda - chyba z pół roku, póśniej gitara, a teraz mam tapetkę z takiej gry co się zwie MU (do ściągnięcia za friko ze strony www.muonline.com - świetny mmorpg z trójwymiarową grafiką w stylu diablo).
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Misiekh » 28 lut 2005, 22:58

U mnie na tapecie jest już od jakiegoś czasu zdjęcie praskich Hradczanów wykonane przez Monę (niektórzy ją znają pewnie z forumów tolkienowskich, tolkfolków itd). Hradczany mi zapadły w pamięć po styczniowym Tolkienconie (może dlatego, że oglądałem je koło 3 w nocy :) ) i jak Mona wrzuciła tą fote na forum, od razu dałem ją na tapete.
Misiekh

Postprzez Rybson » 28 lut 2005, 23:05

A u mnie na pulpicie znajduje sie Jednooki balwan z kosmosu (ktory powstal z gwiezdnego smalcu) przytulony do butelki absoluta :D a jak ktos nie rozumie to odsylam na www.losux.prv.pl :D
Bronie D&D - zawodowo. Ot, jakby ktoś nie wiedział :)

Dobry smok to martwy smok.
STZJ - Stowarzyszenie Tępienia Złych Jaszczurów

(\/)
(O.o)
(> <) This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Rybson

Postprzez Fraa » 28 lut 2005, 23:10

:lol: No i właśnie zniweczyłeś mój plan rzucenia sobie na tapetkę Tom'asha :> :P :lol:
A chciałam być oryginalna. :]

W każdym razie u mnie tapety zwykle przedstawiają jakąś duuużą przestrzeń - miałam też żaglowiec na morzu - dużo nieba, jak przy tych górach. :)
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Następna strona

Powrót do Offtopic