Woodstock

Rozmowy na każdy temat.

Postprzez leszczu » 24 wrz 2009, 19:56

Na woodstoku nie byłem w tym roku wybrałem się na hip hop kemp do Czech.
Było całkiem miło i klimatycznie no oczywiście jak ktoś nie lubi rapu to na pewno by mu się tam nie podobało a co do ganji to zależy kto jakie ma do tego podejście jak dla mnie to nie narkotyk bo do 2000 roku była w Polsce Depenalizacja dopiero później zaczęło się tak drastycznie karać co jak dla mnie jest bez sensu.

polecam stronę www.wolnekonopie.pl
gdzie można znaleźć sporo informacji na ten temat potwierdzonych badaniami ...
chociaż by Raport WHO

Co do okradzionych namiotów sami się prosili ta tamtym festiwalu ochrona jeździła na kładach a i tak mimo wszystko jak były najlepsze koncerty w nocy to po powrocie nawet zamek zapięty na kłódkę nie pomógł ale wiedziałem że kradną więc nic nie zostawiałem.

Gorzej że w Czechach kradli też ciuchy więc najlepiej było pojechać autem i w nim wszystko zostawić

Byłem w bielawie też na reggae festiwal ale uznaję to za totalną porażkę chociaż by ze względu na to jacy ludzie tam byli i jakoś pogo pod scena nie za bardzo przypadło mi do gustu..
Nie mówiąc już o tym że służby celne stały z owczarkami na każdym wlocie do miasta to już chyba lekka przesada :(

Z polskich festiwali słyszałem jeszcze że Ostróda Reggae Festiwal jest w porządku pod względem organizacji i nie tylko ale tam mnie jeszcze nie było może w przyszłym roku nie interesuję się innym typem muzyki niż rap, reggae i może jeszcze trochę innych kawałków ale nie cały gatunek więc nie wiem jak inne tego typu imprezy się mają w Polsce ale sądzę że kiepsko...

Na hhk nie mam pojęcia ile było ludzi ale na pewno sporo i nie ma nic lepszego niż być w gronie osób z podobnymi zainteresowaniami i jak o 7 rano się budzisz po może 4 godzinach snu a i tak czujesz się pełen energii
.
Tam akurat było jeziorko i prysznice to raczej nikt nie śmierdział:)
leszczu

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic