Herbata

Rozmowy na każdy temat.

Postprzez Vivax Falciparum » 2 sie 2009, 16:26

Nie lubie herbaty. Herbata jest zła.
Ostatnia alternatywa, kiedy nie mam już co pić...
;P
Mam paliwo razy 100 suki.
Vivax Falciparum

Postprzez Galathar » 2 sie 2009, 17:12

Bo nie piłeś dobrej herbaty :) Zrezygnuj z Litpona, Tetleya, itp torebkowych wynalazków. No a o zaletach herbaty z prądem nie wspomnę. Pobudza umysł, rozgrzewa i przełamuje wszelkie bariery. Kwestia tylko tego ile takiej herbaty wypijesz :)
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez Vivax Falciparum » 2 sie 2009, 17:30

Piłem różną herbatę, bo moja rodzina w tym smakuje i mam tych herbat pełną szafke w kuchni :D
A i tak nie lubie. Jakakolwiek herbata ma dla mnie za mało wyraźny smak. No chyba że napakuje sobie do kubka kilka torebek jakiejś owocowej to jestem w stanie to przeżyć...
No i napewno nie wypije herbaty na gorąco. Musze ją sobie zostawić żeby była zimna. I już :P

edit: poprawiłem literówke zanim zauważyła to Wiedźma ;P
Ostatnio edytowano 2 sie 2009, 21:08 przez Vivax Falciparum, łącznie edytowano 1 raz
Mam paliwo razy 100 suki.
Vivax Falciparum

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 2 sie 2009, 18:51

Można i tak - ja też długo nie piłem innej niż zwykła z cytryną, ale przez parę ostatnich lat stałem się prawie że smakoszem :P Nawet do zielonej się przekonałem...
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez sectusempra » 2 sie 2009, 20:40

fuu, blee, ohyda!!! nie cierpie herbaty. Jedyne co zdołam wypić to listek mięty zalany wrzątkiem (nie wiem czy można to nazwać herbatą, ale fajnie orzeźwia) i baaardzo rzadko trafi się jakaś dobra owocowa.
Boil them, burn them, eat them - just dispose of them <devilish laugh>
sectusempra

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 2 sie 2009, 21:09

Pff, banda heretyków się znalazła...
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Galathar » 2 sie 2009, 21:45

Zielona jest hardkorowa, ale idzie się do niej przyzwyczaic i po jakimś czasie naprawdę zaczyna smakowac. Zwłaszcza jaśminowa, albo z lekkimi innymi dodatkami kwaitowymi. Ogólnie jak ktoś lubi trawę to zielona tak własnie smakuje ^^
Ostatnio w czarnej zasmakowalem, niestety nie wiem jakiej bo mam woreczek bez podpisu :/ A to przedpotopowa jakas herbata wyciągnięta z otchłani, która gnieździ się wysoko w szafce w kuchni.

Dobra jest herbata mięta + jabłko + dzika róża z torebek Sagi. Polecam :) Z dwoma łyżeczkami cukru, jak ktoś lubi słodkie.
I świetna jest jedna Liptona - bodajze Irish o smaku irlandzkiej mgiełki, zielonych pagórkowatych łąk z koniczyną, migdałów i orzechów :)
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez sectusempra » 2 sie 2009, 21:52

ooo widze, że Vivax tez nielubi <heh>

hmm... Kristof czy przez bande rozumiesz wlaśnie mnie i Vivaxa?? troche chyba za malo jak na bande.

I żeby nie bylo tak offtopowo, to przywiozlam kiedyś z Kanady herbate waniliową w taim ladnym pudeleczku drewnianym z rysunkami orłów, misiów i takich ta(nie wiem jak to określić. To jak takie indiańskie totemy wygladalo). Miala cudny zapach, ale nie moglam wypić ani łyka. Paskudztwo

I świetna jest jedna Liptona - bodajze Irish o smaku irlandzkiej mgiełki, zielonych pagórkowatych łąk z koniczyną, migdałów i orzechów

Ooo, troche dziwna kombinacja. No bo np. jak smakuje irlandzka mgiełka?? albo pagórkowata łąka??
Boil them, burn them, eat them - just dispose of them <devilish laugh>
sectusempra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic