Wasze postrzeganie świata. Subkultury.

Rozmowy na tematy związane z filozofią oraz etyką.

Do kogo ci najbliżej?

Rastafarianin
0
Brak głosów
Hippis
0
Brak głosów
Punk
1
8%
Goth
2
15%
Emo
0
Brak głosów
Skin
1
8%
Rodzimy Polski Dres
2
15%
inne
7
54%

Liczba głosów : 13

Postprzez Vivax Falciparum » 2 kwi 2009, 13:14

Nie mam zwyczaju uważać kogoś za idiotę, za względu na to, że moje poglądy się nie do końca pokrywają z Jego poglądami. Odnosze wrażenie, że to twoja działka...
Rottena szanuje.

Tak w ogóle Diable, to co to ma być za post? Jedna linijka i odnosząca się do tego co było wcześniej raczej średnio... :wink:
Ostatnio edytowano 2 kwi 2009, 15:58 przez Vivax Falciparum, łącznie edytowano 2 razy
Mam paliwo razy 100 suki.
Vivax Falciparum

Postprzez Rein » 2 kwi 2009, 15:24

Czyżby ktoś za szybko pisał i zamiast "kreatorów" wstukał "kretorów" a ktoś inny za szybko czytał i w "kretorach" znalazł "kretynów"?

:)
Rein

Postprzez Vivax Falciparum » 2 kwi 2009, 15:54

Chyba masz racje, już poprawiłem...
Dobrze że wśród nas jest przynajmniej jedna osoba czytająca uwaznie :D
Dzięki Rein!
Mam paliwo razy 100 suki.
Vivax Falciparum

Postprzez naimad » 4 kwi 2009, 10:39

No cóż... ja mam podobne zdanie jak Chitos w kwestii subkultur. Zbędna generalizacja. Kiedyś byłem metalem, nosiłem się jak metal i namiętnie słuchałem przede wszystkim muzyki metalowej. Dziś metalu słucham raz na jakiś czas, a w mojej Winampowej liście jest prawie wyłącznie poezja śpiewana :P

Jeśli zaś chodzi o to, do której z wymienionych przez Ciebie mi najbliżej - też trudno określić, bo trzeba by się tutaj posłużyć stereotypami. Przyjęło się stereotypowo że metal to ateista lub 'szatanista', punk to anarchista, a skin to łysy kark kopiący Murzynów na każdym kroku. I jak słusznie zauważył Diabeł, te ideologie często były kreowane jakiś czas potem, jak dana subkultura lub muzyka powstawała. Jeśli jednak używać stereotypów - ideologią najbliżej mi do skina, muzyką wszędzie po trochu ale poza punkiem i dresem, a jeśli miałbym ocenic się naprawdę obiektywnie (tylko czy to możliwe?), to znalazłbym się poza tymi wszystkimi grupami, czerpiąc po trochu z niektórych z nich.
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Poprzednia strona

Powrót do Kącik humanistyczny