Homotubisie

Czyli wszelkie sprawy związane z polityką - zarówno Polską jak i światową.

Postprzez Sophie » 30 maja 2007, 10:56

KluchA napisał(a):Homo moze nie, ale Teletubisie niszcza umysl. Raz to ogladalem i czulem sie jakby mi ktos glowa walil w blat przez 15 minut. Nie wiem jak dzieci to moga ogladac...

o tu się zgodzę w 100%. i szczerze powiedziawszy mam nadzieje, że na dzieci nie działa tak jak na starszych. :P
Ale mózg lasuje ostro.

A co do tel. ankiety, to do mnie też dzwonili i pytali o Bolka i Lolka i o sytuację królewny Śnieżki- no bo taka deprawująca... ale myślałam że ktoś sobie jaja ze mnie robi. :D i powiedziałam żeby mi nie odbierali dzieciństwa takimi podejrzeniami.
!! mín echeditham úm !! mín peliathar úm !!
Sophie

Postprzez Misiekh » 30 maja 2007, 14:32

KluchA napisał(a):Homo moze nie, ale Teletubisie niszcza umysl. Raz to ogladalem i czulem sie jakby mi ktos glowa walil w blat przez 15 minut. Nie wiem jak dzieci to moga ogladac...

No bo to jest bajka dla dzieci w wieku poniemowlęcym, a nie dla starych byków :P

Kiedyś oglądałem jeden odcinek i zlewałem ostro :lol: "Tubisiowy krem! Tubisiowy krem!" :lol:
Misiekh

Postprzez Soag Afihn » 30 maja 2007, 21:56

Hehe. Czy ktoś się zastanawiał kiedy tu zawitam :?::D
Tak więc właśnie nadeszła ta pora. Pragnę się odnieść do kilku wypowiedzi, ale cytować nie będę, bo mówiąć szczerze nie chce mi się ^^.
1) Tubbiesy - pedały.
Jest to jakiś nader dziwny zabieg zastosowany nie wiadomo po co i na co. Zupełnie nie rozumiem po jasną cholerę odstawiać kolejny cyrk, bo inaczej tego nazwać nie mogę. Znowu chcą od czegoś uwagę odwrócić :?: Bezsens i kropka.
2) Kwestia "spedalania" młodych dzieci.
Jakkolwiek może wydać się Wam to dziwne, to....... O tym zaraz. Najpierw mały wstęp. Seksualność człowieka kształtuje się właśnie wtedy, gdy jest on mały i właściwie nie kwalifikuje niczego w żaden sposób. Nie pomnę jaki jest to dokładnie wiek, ale jest tak, że małe dziecko już przecież obserwuje otoczenie. W jego główce zapamiętują się jakieś ślady, o których później nie pamięta, czytaj nie jest tego świadomy. Dokładnie rzecz ujmująć okres największego kształtowania seksualności człowieka budzi się w jego wczesnym dzieciństwie. Wtedy to najwięcej się dzieje w tej kwestii. Jest to dosyć krótki okres czasu, ale ma spory wpływ. Przemija on, a w okresie dojrzewania odradza się na nowo. Zaświadczam, że nie jest to w żadnej mierze nawiedzone gadanie z mojej strony, ale właśnie tak jest, a wiem to nie pomną konkretnie z jakiego źródła, ale nie pochodzi to z niczyich urojeń, ani wioskowych zabobonów, lecz zostało kiedyś udowodnione. Niech Was zatem nie dziwi fakt tego typu argumentów, aczkolwiek domniemuję, że pani, która stoi za nagłym wybuchem tej afery nie zdawała sobie zapewne z tego sprawy. Ale tutaj przechodzimy do kwestii samych tubbiesów. Pomysł nader irracjonalny, bo po pierwsze nie wyglądają one jak ludzie, a jedynie mają humanoidalną budowę, czyli dwie nogi, dwoje rąk, łeb na karku i chodzą pionowo, tyle. Jakieś dziwne stwory i cholera je wie czym w ogóle są. Ja tam kurna nawet nie wiem, są wśród tego tałatajstwa płcie, ale kij z tym. Dziecko to ogląda i co :?: Widzi takie coś i tyle. Torebka ma zmienić psychikę dziecka. THIS IS MADNESS :!::!::lol:. Dziecko nigdy nie utożsami siebie z taką istotą, bo ślepe nie jest i takie "subtelne" różnice zauważy.
3) 4 pancerni
Bodajże Dalien o tym napisał. Ta kwestia trochę off topic, bo oni zostali wycofani, bo to niby było prokomunistyczne i zafałszowywało historię. Temat staje się śmieszny, bo polsat, albo tvn będą niedługo ich emitować hehe.
5) Głupie Teletubisie
Również uważam, że jest to nader kretyńskie, ale jak zostało zauważone, to małe dzieci to oglądają. Ze szczególnym naciskiem na słowo małe, a one raczej od tych głupot nie zdebilnieją, co nie zmienia faktu, że moje dziecko by tego nie oglądało. Nie ma to jak Reksio, Krecik i inne takie z mojego dzieciństwa :D:D.
A co do ostatniego zdania w poście Miśka, to też mam coś do dodania. Ludzie weźcie sobie kiedyś jeden odcinek z dystansem obejrzyjcie. Bez krzty jakiejkolwiek negacji dla samego tego tworu. Kidyś po niedzielnym obiadku u babci (hehe) siedzimy sobie wszyscy, odpoczywamy po posiłku, telewizor włączony, a moja mama zminiała akurat kanały. Tak los chciał, że trafiła na Canal+ i to coś tam leciało. W pierwszej chwili ja i siostra niemal jednocześnie wydaliśmy z siebie dźwięk brzmiący mniej więcej: "Jezuuuuuuu." później coś o zmianie kanału, ale moja mama nie wiedząc czym dokładnie to jest, a znając jedynie z opisów znajomych rzuciła: "Ja chcę się wreszcie przekonać co to jest.". Wyboru nie było, więc zaczął się seans :lol:. Najpierw sceptycyzm, a później złapała nas fazka i taka brechtawa się rozprzestrzeniła, że bania mała :D:D. Oczywiście w międzyczasie padały stwierdzenia, że to jest kompletny idiotyzm, ale już się nie dało zatrzymać tego nader miłego procesu ^^. Mówię Wam i z głębi serca radzę. Obejrzyjta to kiedyś z takim nastawieniem. Pompa murowana :D. Jeszcze kiedyś kumpel przełączał tak kanały i bodajże na BBC leciało jakieś coś podobne. Zjeżdżało jakieś dziwne coś akurat na zjeżdżalni i gadało wkoło Macieju "Up & down, up & down". Kurna to też było kosmiczne. Dobre zrycie nie jest złe hahahahahaha.
Obrazek
Soag Afihn

Postprzez Diabellus » 31 maja 2007, 07:40

Soag, właśnie sam przyznałeś że Tubbiesy wywołały u ciebie objawy zdebilnienia. Nie wiem czym się chwalić...
Diabellus

Postprzez NINA » 2 cze 2007, 14:41

Nikt nikogo nie zmusza oglądania w/w bajki.
Jeśli ktoś odczuwa, ze taki seans bajkowy źle na niego wpływa może wyłączyć telewizor/ przełączyć telewizor.

Współczuję jednak owej pani, co podniosła tą sprawę, tylko jeszcze bardziej się ośmiesza.
Zakrawa to na parodię bez względu na to czy bajka głupia jest czy nie.
NINA

Postprzez Lu Tzy » 3 cze 2007, 03:59

Ze swojemu dziecku tego czegos ogladac nie dam - rzecz pewna.
Ale wytrysk inwencji wiadomej paniusi jest porazajacy.
Panowie, strzezcie sie noszenia torby na pasku przez ramie. To oznaka nieslusznej dzis seksualnosci.
Panie, spodnie was zdradzaja. Zwlaszcza zaszewka na rozporku.
Homo czyha! Homo Czeka!
Tylko LPR i PiS sa gotowe.
Lu Tzy

Postprzez Soag Afihn » 3 cze 2007, 18:15

Diabellus napisał(a):Soag, właśnie sam przyznałeś że Tubbiesy wywołały u ciebie objawy zdebilnienia. Nie wiem czym się chwalić...
Albo nie umiesz czytać, albo nazywać rzeczy po imieniu. Czy uważasz, że ktoś kto się śmieje jest debilem :?: Ciekawe stwierdzenie, ale zarazem dosyć irracjonalne. Żeby była jasność w całości obejrzałem to ten jeden raz, więc działanie było chwilowe i nie "zdebilniałem". Nie zauważyłem również, żebym się gdziekolwiek chwalił. Pozbądź się czasem uprzedzeń i umiej spojrzeć obiektywniej na niektóre zagadnienia. Obiektywniej, bo nie wiem, czy ktokolwiek potrafi w jakimkolwiek temacie całkowicie obiektywnie się odnieść, ale w Twoim przypadku jestem pewien, że nie :P.
Obrazek
Soag Afihn

Poprzednia strona

Powrót do Polityka