Mundurki w szkołach

Czyli wszelkie sprawy związane z polityką - zarówno Polską jak i światową.

Postprzez Orzech » 15 kwi 2007, 09:52

O właśnie, KluchA, z ust mi to wyjąłeś :wink: Nic dodać, nic ująć.

A jeśli chodzi o przyszłość.. kiedy czasem pomyślę o tym, że będę miała dzieci i że być może one będą takie same?? :shock: Strach myśleć..

EDIT:
NIe, nie będą takie same, nie pozwolę im na to :evil: :P
"Czekoladka, której człowiek nie chciał zjeść nie liczy się jako czekoladka".
Orzech

Postprzez Soag Afihn » 15 kwi 2007, 18:29

Oj, kolejne dziwnie(bo niedwuznacznie) brzmiące sformułowanie. Proszę nie róbcie mi tego więcej, bo mój brzuch wreszcie pęknie :lol:.
A teraz na temat.
Nie sądzę, aby mundurki miały zmienić rozwój dzieci, bo to akurat zależy od otoczenia w jakim się znajdują. Mogą co najwyżej polepszyć w szkole stosunki między rówieśnikami i sprawić, że będączuły się tak samo. Nie będzie wywyższających się i poniżanych. A przynajmniej nie z powodu ubioru, co akurat w podstawówkach jest najczęstszym powodem, bo od razu pośrednio wskazuje "ofiarę". Poza szkołą będą się ubierać tak, jak im rodzice na to pozwolą, lecz z drugiej strony byćmoże nieco zminimalizują tego typu ukierunkowania, które teraz panują, ale na pewno nie będzie to czynnik kluczowy.
Obrazek
Soag Afihn

Postprzez Orzech » 15 kwi 2007, 20:13

Soag Afihn napisał(a):Oj, kolejne dziwnie(bo niedwuznacznie) brzmiące sformułowanie. Proszę nie róbcie mi tego więcej, bo mój brzuch wreszcie pęknie :lol:.

Kiedy to napisałam nic dziwnego nie zauważyłam.. a teraz, kiedy mi zwróciłeś uwagę.. :lol: Toż ja jestem najbardziej zboczoną osobą, jaką znam :P
Ale to było niezamierzone, żeby nie było..
"Czekoladka, której człowiek nie chciał zjeść nie liczy się jako czekoladka".
Orzech

Postprzez Soag Afihn » 16 kwi 2007, 01:28

Wiem, że niezamierzone, ale jaki ubaw nam sprezentowałaś - a przynajmniej mi ^^.
Obrazek
Soag Afihn

Poprzednia strona

Powrót do Polityka