Mundurki w szkołach

Czyli wszelkie sprawy związane z polityką - zarówno Polską jak i światową.

Mundurki w szkołach

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 11 kwi 2007, 18:28

Tutaj możemy zamieszczać bulwersujące nas newsy na temat poczyniań naszego jaśnie zaczadzonego rządu... Pozwólcie, że zacznę.

http://wiadomosci.onet.pl/1517597,11,item.html

Bez komentarza.

Zmiana tematu na taki, który cokolwiek mówi o zawartości :P - Misiekh
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Orzech » 11 kwi 2007, 18:36

Nie chcę się niepotrzebnie denerwować, przestaję czytać takie "sensacje", bo cholery dostaję za przeproszeniem. A tak nawiasem mówiąc- w mojej "ponadgimnazjalnej" szkole na pewno za jakiś czas wprowadzą mundurki, ze względu na naszą dyrkę :roll: Ale mnie to już nie będzie dotyczyło :king:
"Czekoladka, której człowiek nie chciał zjeść nie liczy się jako czekoladka".
Orzech

Postprzez Misiekh » 11 kwi 2007, 19:02

W moim liceum były mundurki i nawet niektórzy nauczyciele pilnowali, żeby je nosić :). To były ciemne marynarki (dla dziewczyn żakiety), na rękawie na wysokości nadgarstka naszywało się białe paski w zależności od klasy - pierwsza klasa = 1 pasek, 2-ga klasa = 2 paski itd.

W sumie mi to nie przeszkadzało, a z czasem tak się przyzwyczaiłem, że nosiłem taką marynarkę aż do końca liceum. Wygoda - wewnętrzne kieszenie, gdzie można trzymać portfel, komórkę itd :). Do tej pory bez kurtki z wewnętrznymi kieszeniami czuję się jak bez ręki ;)

W sumie te mundurki to fajne były :)

Inna sprawa, że ponoć obowiązkowe mundurki mogą się okazać sprzeczne z konstytucją :D
Misiekh

Postprzez Dalien » 11 kwi 2007, 19:13

Co Wy chcecie teraz dziewczyny będą wyglądały SEXY :D :D :D (Czy ktoś mówił o molestowaniach w szkole? :lol: )

W sumie to nie jestem ani za, ani przeciw... Ale w sumie... Mundurek jest pewnym symbolem dyscypliny, dobrego wychowania... Ale czym jest sam mundurek bez tych rzeczy?
Obrazek
Dalien

Postprzez K-H » 11 kwi 2007, 19:19

Fakt faktem, strój rodzi w szkołach wiele konfliktów, problemów. Jedni innych wyśmiewają, drudzy się siebie wstydzą, następni mają okazję do poszpanowania w szkole.

Jednak wprowadzać mundurki we WSZYSTKICH szkołach to totalny nonsens. Za granicą gdy pojawiają się mundurki, to w szkołach renomowanych.
[img][400:78]http://imagegen.last.fm/K-H/recenttracks/3/K-H.gif[/img]
K-H

Postprzez Soag Afihn » 12 kwi 2007, 09:33

A ja się uśmiałem jak zapuściłem sobie tego linka z opisu Krisa na gg :D:D. I właściwie nie mam nic przeciwko mundurkom, byle jakoś przemyślanie były zrobione. Nie tak, żeby uchwalać wprowadzenie mundurków, ale bez wcześniejszego zajęcia się tym tematem. Jeśli nad tym popracują i efekty będą satysfakcjonujące, to ja byłbym nawet za, o :P.
Obrazek
Soag Afihn

Postprzez KluchA » 12 kwi 2007, 11:42

Ani mnie to grzeje ani chlodzi. Wedlug mnie pomysl mundurkow nie jest zly. w zasadzie nauczyciele musza swoim wygladem cos przedstawiac, nie moga szokowac. Dlaczego dzieci maja przychodzic do szkoly jak na podworko? Poza tym szkola to swego rodzaju praca, czy w pracy nie kaza wielu ludziom przychodzic w garniakach/strojach eleganckich? Nie wiec co cie tak denerwuje Kristofie, zwlaszcza jak Cie to nie dotyczy hehe. Jedynym bledem jaki dostrzegam, to zajmowanie sie glupotami, gdy sa duzo powazniejsze sprawy do rozpatrzenia.
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Orzech » 12 kwi 2007, 14:09

Prawda. Kiedy widzę niektóe dziewczyny w szkole, gęba mi na dół opada.. Dekolt, miniówka, szpilki, paznokcie na czerwono.. zdziry. Czyli generalnie popieram mundurki, ale sama chodzić bym w nich nie chciała..
"Czekoladka, której człowiek nie chciał zjeść nie liczy się jako czekoladka".
Orzech

Następna strona

Powrót do Polityka