Ratujmy Dolinę Rospudy!

Czyli wszelkie sprawy związane z polityką - zarówno Polską jak i światową.

Ratujmy Dolinę Rospudy!

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 15 lut 2007, 23:26

Właściwie ten topic mógłby trafić gdzie indziej, ale tutaj pasuje dobrze.
Prawdopodobnie znacie ostatnią decyzję naszych miłościwie rządzących? Pozwolenie na wybudowanie autostrady przez środek terenów skupiających wiele zagrożonych i unikalnych na skalę europejską gatunków flory i fauny? Prawda, teraz zaczęli się wahać, gdy nad ich szyją zawisł topór tej och jak złej i jak strasznej Unii Europejskiej. Ja uważam, że warto przechylić szalę na stronę Rospudy. Jeśli myślicie podobnie, wpiszcie się tutaj: http://www.greenpeace.org/poland/kampan ... uj-rospude

Żeby nie było - nie do końca popieram Greenpeace we wszystkim co robi, ale tutaj zgadzam się z nimi w 100%.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez KluchA » 16 lut 2007, 08:33

Powiem krotko, Polska rzadza ludzie nieodpowiedzialni i nieprzygotowani do pelnienia danych funkcji, uwazam iz powinno sie ich rozstrzelac - przynajmniej wiekszosc. Zyjemy w kraju absurdu i w sumie decyzja naszego rzadu w tej sprawie mnie nie dziwi. Mam nadzieje, ze UE jakos wymusi na naszych wladzach zmiane decyzji.
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Orzech » 16 lut 2007, 18:00

KluchA napisał(a): Mam nadzieje, ze UE jakos wymusi na naszych wladzach zmiane decyzji.

Wymusi..ja w to nie wierzę. Dołożą nam niebotoczyną sumę jako karę- a to bedzie szło z naszych (no, moich jeszcze nie :wink: ) podatków..
Mi osobiście jest wstyd za nasz kraj :x
"Czekoladka, której człowiek nie chciał zjeść nie liczy się jako czekoladka".
Orzech

Postprzez Soag Afihn » 17 lut 2007, 01:47

Oj Łożeszku. A czemu za kraj :?: Za rząd może i owszem, ale ja się za nasz kraj nie wstydzę. Nasi głupi politycy, to nie wszyscy Polacy. Fakt, że są niejako reprezentantami, ale nie są nawet 1% polskiej ludności, więc sądzę, że wstydzić się nie powinnaś, ale to już Twoja decyzja i Twój sposób pojmowania niektórych spraw, więc nagabywać nie będę :D. A co do meritum sprawy, to rzeczywiście najpierw powinno się rozeznać w sytuacji, a później wydawać pozwolenia, czy co tam jeszcze. IMO taka sytuacja świadczy jedynie o ich niekompetencji.
Obrazek
Soag Afihn

Postprzez Orzech » 17 lut 2007, 10:02

Soag Afihn napisał(a):Oj Łożeszku. A czemu za kraj :?: Za rząd może i owszem, ale ja się za nasz kraj nie wstydzę.

NIe łap mnie za słówka :wink: . Miałam oczywiście na myśli rząd.
"Czekoladka, której człowiek nie chciał zjeść nie liczy się jako czekoladka".
Orzech

Postprzez KluchA » 17 lut 2007, 10:46

A mnie wstyd za kraj, bo jak dotad nie wybralizsmy ani jednego dobrego rzadu...
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Diabellus » 17 lut 2007, 12:37

Chciałbym też zaznaczyc, że jaki rząd taki lud... To że u władzy mamy PiS-Samoborone-LPR to tylko i wyłącznie wina debilizmu narodowego.
Diabellus

Postprzez Soag Afihn » 18 lut 2007, 02:02

Affffffffffff. Widzę, że coś się chyba z tego wydzieli.
Łożech napisał(a):NIe łap mnie za słówka . Miałam oczywiście na myśli rząd.
No to precyzuj Łożechu, precyzuj :D.
Kluch napisał(a):A mnie wstyd za kraj, bo jak dotad nie wybralismy ani jednego dobrego rzadu...
To nie wina ludzi, tylko kandydatów. My możemy wybierać spośród nich, a ogół wybiera jak wybiera.
Diaboł napisał(a):Chciałbym też zaznaczyc, że jaki rząd taki lud... To że u władzy mamy PiS-Samooborone-LPR to tylko i wyłącznie wina debilizmu narodowego.
Lud to ogół, a ogół jest głupi. I czemu niby narodowego :?: To wina tego, że nieodpowiedni ludzie zajmują nieodpowiednie miejsca, co jest wywołane z kolei głupotą/naiwnością/brakiem rozsądku, czy może brakiem sensownego wyboru dla ludzi. Żaden polityk nie zadowoli każdego(bez skojarzeń :D). A co by było, gdyby kto inny był przy stołku, to możemy tylko gdybać. I żeby była jasność - nie głosowałem na PiS.
Obrazek
Soag Afihn

Następna strona

Powrót do Polityka