Ratujmy Dolinę Rospudy!

Czyli wszelkie sprawy związane z polityką - zarówno Polską jak i światową.

Postprzez Diabellus » 18 lut 2007, 08:47

Żeby była jasność, żyjemy w państwie demokratycznym. Zakładając że ogół jest głupi, zakładasz że masz głupi naród. Ba, sam zakładasz bo że jesteś głupi bo dla kogoś jesteś ogółem. Przykro mi, jesteś głupi wg. własnych założeń. No i co z tego że nie głosowałeś na PiS? Bo w obecnej sytuacji to nic nie zmienia, PiS rządzi. A wyparcie się swojego rządu, to zaprzeczenie demokracji....
Diabellus

Postprzez NINA » 18 lut 2007, 11:22

Dziwi mnie bardzo głupie zachowanie naszych władz.
Idą w "zaparte", bez względu na wszystko.
NINA

Postprzez KluchA » 19 lut 2007, 12:40

No czasem mysle ze rzadzacy maja umysly dzieci. "Na zlosc mamie odmroze sobie uszy!", albo "Ten mnie uderzyl, to ja poprosze starszych kolegow niech mu dokopia albo najlepiej jakas teczke wyciagne i bedzie kiblowal w klasie." No zal d... sciska jak sie slyszy co nasza warstwa rzadzaca wyprawia.
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Soag Afihn » 19 lut 2007, 22:26

Diabellus napisał(a):Żeby była jasność, żyjemy w państwie demokratycznym.
Nie no co Ty :?: Serio :?: Kiedy to się stało :?: :lol:
Zakładając że ogół jest głupi, zakładasz że masz głupi naród.
Nie. Zakładam wtedy, że większość jest głupia i że ludzie jako ogół nie myślą racjonalnie(choćby dlatego, że wtedy nie ma czegoś takiego jak konsensus).
Ba, sam zakładasz bo że jesteś głupi bo dla kogoś jesteś ogółem.
A to Ci ciekawostka przyrodnicza. Jedna osoba jest ogółem. Zaiste ciekawa wizja.
No i co z tego że nie głosowałeś na PiS? Bo w obecnej sytuacji to nic nie zmienia, PiS rządzi.
Po to to napisałem, bo ze zdania poprzedzającego tę wypowiedź możnaby wywnioskować, że było inaczej, a chciałem, żeby była od razu jasność i żebym nie musiał pisać, że było tak, a nie inaczej negując czyjąś hipotezę, która zapewne by się pojawiła.
A wyparcie się swojego rządu, to zaprzeczenie demokracji....
Wyparcie :?: Czy uznajesz, że się wypieram, że oni są partią rzadzącą pisząc, że na nich nie głosowałem :?: Rządzą, ale powiedzmy, że ja takiego rządu nie respektuję, a może lepiej ich głupich decyzji(nie zawsze i nie w każdej kwestii, ale to już dlatego, że czasem zrobią coś zgodnego z moimi poglądami, albo się nie wypowiadam na jakieś tam tematy, bo o nich nic mi nie wiadomo :D). A tak na koniec. Demokracja nie jest idealna i chyba każdy o tym wie, aczkolwiek w chwili obecnej, to chyba najlepsze wyjście, bo nie znam sensowniejszego ustroju politycznego.
Kluch napisał(a):No czasem mysle ze rzadzacy maja umysly dzieci. "Na zlosc mamie odmroze sobie uszy!", albo "Ten mnie uderzyl, to ja poprosze starszych kolegow niech mu dokopia albo najlepiej jakas teczke wyciagne i bedzie kiblowal w klasie." No zal d... sciska jak sie slyszy co nasza warstwa rzadzaca wyprawia.
A ja bym to nazwał przepychankami politycznymi(nie mniej głupie i działające podobnie), aczkolwiek porównanie jest IMO bardzo trafne ;).
Obrazek
Soag Afihn

Poprzednia strona

Powrót do Polityka