Bomba atomowa

Czyli wszelkie sprawy związane z polityką - zarówno Polską jak i światową.

Bomba atomowa

Postprzez KluchA » 29 mar 2006, 11:27

Wydzielone z tematu "USA - lubimy czy nie?" - Misiekh

A propo bomby - wolalbys zeby 2 wojna dalej trwala z zginelo 10 razy wiecej japonczykow i amerykanow? Dla mnie USA to kraj gdzie nie rzucaja Ci przez caly czas klod pod nogi jak to ma miejsce w naszym pieknym zakontku Swiata. Poza tym praca mozesz do czegos dojsc. A co do uogulniania, ludzie sa wszedzie tacy sami, wszedzie znajdziesz idiotow, nie trzeba patrzec na USA, wystarczy popatrzec na transmisje obrad sejmu :P
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Diabellus » 29 mar 2006, 15:05

A propo bomby. Wez zastanow sie zanim napiszesz. W momencie zrzucenia bomby USA wygrało juz z Japonczykami. To bylo kopanie lezacego. Wiec nie mow o milionach ktore mogly jeszcze zginac...
Diabellus

Postprzez KluchA » 30 mar 2006, 15:05

Wracajac do kwestii zrzucenia bomb atomowych na Nagasaki i Hiroszime, to byly one zrzucone ZAMIAST planowanej inwazji USA na wyspy japonskie. Poza tym z tego co wiem Japonia podpisala kapitulacje PO zrzuceniu tych bomb a nie przed. Bomby zostale zrzucone wlasnie po to aby nie prowadzic inwazji i ograniczyc straty ludzi do minimum. Tydzien temu mialem o tym na lekcji wiec raczej uznaje fakty podane mi przez nauczyciela za wiarygodne - jezeli sie myle, poprawcie mnie :P
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez ExXxstaza » 30 mar 2006, 16:55

co do bomby atomowej, to w ogóle po ch**a została wymyślona? ludzie to jednak destrukcyjne stworzenia! teraz wszyscy pragną pokoju, bo jak wybuchnie następna wojna światowa, to się wszyscy nawzajem rozpie***lą, tą cholerną bronią jądrową! a zresztą nie jestem specjalistką w tym temacie...
ExXxstaza

Postprzez Misiekh » 30 mar 2006, 17:24

teraz wszyscy pragną pokoju, bo jak wybuchnie następna wojna światowa, to się wszyscy nawzajem rozpie***lą, tą cholerną bronią jądrową!

No to chyba dobrze, wreszcie mamy motywację żeby nie zaczynać wojen ;).
Jak śpiewał Ozzy - "Thank God for the bomb" :twisted:
Misiekh

Postprzez KluchA » 31 mar 2006, 08:53

Exactly, bomba atomowa to najwazniejszy wynalazek ostatnich czasow. Dzieki niej nie bedzie juz takich wojen jak pierwsza swiatowa czy druga, po prostu nikomu by sie to nie oplacilo.
KluchA

Postprzez Cazpian » 3 kwi 2006, 09:00

To fakt . Należy w spokoju czekać , aż ktoś wreszcie naciśnie ten cholerny guzik i po sprawie ( i pewne zrobi to ktoś z nudów ) .

Ps. Misiekh jakby nie było wojen to przestalibyśmy się powoli rozwijać :). Historia ludzkości to historia wojen :.
Jakby nie można było się hmm 'dopisać ' do właściwych osób - Proszę o usunięcie swojego konta ... pozdrawiam..
Cazpian

Powrót do Polityka