Koordynacja Prac

To co na tapecie.

Koordynacja Prac

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 5 kwi 2006, 23:07

W tym temacie będę pisał tylko ja, jako Koordynator.
Będę zamieszczał tutaj kwestie, które aktualnie mają być opracowywane i ewentualnie wyznaczał kogoś, kto ma się tym zająć. Ale raczej to pierwsze.

Chwilowo jesteśmy na etapie wstępnej organizacji przed przystąpieniem do właściwych prac (a w sumie to ich kolejnego etapu). Proszę o wypowiadanie się w ciagu kilku najbliższych dni (do końca tygodnia) na następujące tematy:

- Co po skończeniu prac?
- Prawa Koordynatora
- Dyskusje nad Kwestiami Zamkniętymi
- Dyskusje nad Kwestiami Odrzuconymi

Kolejne tematy do poruszenia wyznaczę prawdopodobnie w Niedzielę.

Proszę o wypowiadanie się.

EDIT: ZŁOOO! To mój post nr. 1000! Dobry początek jak na sprawującego władzę :) Zostałem Majarem (jupi!)
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 9 kwi 2006, 13:43

Poprzednio poruszane kwestie zamknąłem.

Otwieram też wszystkie inne tematy i zachęcam do dzielenia się dalszymi pomysłami oraz dyskutowaniem o aktualnych. Najważniejsze jest teraz, aby ostatecznie zamknąć kwestię Ras i opracować Elfy oraz Krasnoludy do końca. Oraz Ludzi, bo może się to wydawać proste, ale tak naprawdę nie jest. Tak więc proszę o skupienie się na kwestiach Ras.

Otworzyłem też ponowne rozpatrywanie Nantuko i Wampirów. Proszę o wasz głos w tych sprawach.
Rycerz Astarotte

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 21 maja 2006, 10:19

Zamknąłem kilka dyskusji. Polecam skupić się teraz na kwestiach Geografii (tak głównie) oraz wszystkich innych nowych kwestii, np. Chrześcijaństwa. Dalej oczywiście jesteśmy otwarci na nowe pomysły, co wpadnie do głowy, to pisać.

Równie istotna jest kwestia Wampirów. Jest to aktualnie jedyna rasa która nie została ponownie opisana. Nie zapomninajmy, że to już Rasa Alternatywna, wymaga więc to kilku zmian.

Kwestia Elfów jest prawie zamknięta, ale Kwestia Krasnoludów nadal podlega dyskusji - to kolejna rzecz na której powinniśmy się skupić.
Rycerz Astarotte

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 4 cze 2006, 22:40

No, redaktorzy - do roboty. Katharsis leży i kwiczy, a nim umarło pisała tylko połowa redakcji. Trzeba się ruszyć, inaczej nigdy nie skończymy.

Czas zająć się opisywaniem świata po Katharsis. Chodzi mi głównie o geografię, bo jeśli będziemy ją mieli (wraz z państwami i innymi istotnymi rzeczami) możemy powiedzieć, że mamy świat. Bez tego nie ruszymy dalej, bo trzeba przecież zasiedlić ten świat wytworami naszej wyobraźni!

Ponownie proszę o domykanie wszystkich innych kwestii i o większą aktywność w Katharsis.
Rycerz Astarotte

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 18 wrz 2006, 17:23

Krasnoludy zostały odrzucone jako zbyt standardowe i "zużyte" dla naszego świata. Pozostają nam 4 grywalne rasy - Ludzie, Sha'kra, Elfy oraz Umarłe Elfy. Jak na mój gust - trochę za mało. Jeśli ktoś ma jakieś propozycje na inne grywalne rasy, z przyjemnością przeczytam.

Kwestia Geografii nadal jest nieruszona. Jeśli nie mamy kogoś, kto się na tym zna, musimy kogoś znaleźć.

Ponieważ mamy wrzesień, wszyscy są już w domach i grzecznie się uczą (bądź też przygotowują się mentalnie do pierwszego roku studiów). Dlatego też oczekuję odświeżenia Katharsis. Musimy domknąć aktualne kwestie i przejść wreszcie dalej.
Rycerz Astarotte

Powrót do Kwestie w opracowaniu