[Ramy systemu] Broń w Katharsis

To co na tapecie.

Jaka broń jest obecna w świecie Katharsis?

Ankieta wygasła 27 lis 2005, 22:38

Broń typowo Post-Apokaliptyczna TYLKO
1
20%
Post-Apokalipsa + SF mało
1
20%
Post-Apokalipsa + SF dużo
0
Brak głosów
Post-Apokalipsa + Fantasy Biała i Strzelecka
0
Brak głosów
Post-Apokalipsa + Fantasy Biała
0
Brak głosów
Post-Apokalipsa + SF mało + Fantasy Biała
1
20%
Wszystkie rodzaje broni poza Fantasy Strzelecką
1
20%
Wszystkie rodzaje broni
1
20%

Liczba głosów : 5

Postprzez Balduran De'Arnise » 16 kwi 2006, 16:22

Jok napisał(a):Ale stary bez przesady. Paraliz- ile mogl trwac?kilka lat? gora!!!! pozniej by populacja zaczela ginac!!!! ale nie byli zaradni. jestem w stanie sie zalorzyc ze w ciagu pierwszych 20 lat juz czlowiek zdolal sie zaadaptowac pod ziemia, a kiedy pokolenie pamietajace powierzchnie zaczelo wymierac to ich dzieci i w nuki traktowaly takie zycie normalnie, i oczywiscie jakos sie tam zaczeli kształtowac w szkoly itd itd. Wiec stary wyobraz sobie 150 lat!!!! jaki kawal czasu. 150 lat temu nie wiedzieli co to samochod!!! a teraz co robia- samochody o mocy i predkosci niesamowitej.
150 lat to za duzy okres aby spoleczenstwo sie cofnelo. Owszem moglo sie cofnac ale kilka lat po apokalipsie, ale pozniej to juz byla normalnosc i sila rzeczy czlowiek musial zaczac wynajdywac pewne rzeczy na nowo, a niektore zupelnie ttworzyl.

Ale zauważ że teraz ten rozwój techniki przystopował
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 16 kwi 2006, 18:21

Joku, nie denerwuj się... to ma być dyskusja, a nie krzyczenie :)
Tak jak powiedziałem - broń nowoczesna może być, ale bardzo zawodna i całkowicie prototypowa. Ja myślę, że ten rozwój technologiczny można wrzucić niekoniecznie w broń, ale np. w środki transportu albo cuś innego. Poza tym - w ankiecie nie wzięły jeszcze udziały 3 osoby. I ponad wszystko - mam wrażenie, że jak się z czymś nie zgadzam, to wam się wydaje, że pomysł przepadł. UWAGA: WCALE TAK NIE JEST. Rozumiecie?
ja nie krzycze- ja tylko akcentuje ;P - Joku
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez eMka » 16 kwi 2006, 19:52

Ja ogólnie to głosuję za wszystkimi... Żeby nie to, że nie mogę zagłosować z przyczyn technicznych, bo mi głosowanie się wyłącza...
Powrót...
eMka

Postprzez naimad » 16 kwi 2006, 20:07

IMHO troszkę futurystycznych broni powinno być. Joku ma rację, nawet w ciągu kilkudziesięciu lat technika mogła przecież bardzo pójść do prozdu. Oczywiście nie jestem za tym by elfy i kraśki biegały z plazma-gunami czy laserowymi karabinami...
Zrobiłbym to tak, że w powszechnej opinii dostęp do wyższych technologii ma pewna okreslona rasa (np. ludzie). Wiadomo, z czasem np.elfy dostałyby taką broń powiedzmy drogą rabunkową.
nie no , ogólnie chodzi mi o to, że ciut broni futurystycznej być powinno, ale to bez przesady, a poza tym powinna być ona (ogólnie rzecz biorąc) dostępna powiedzmy głównie dla ludzi
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Hannibal » 16 kwi 2006, 20:16

taaaakkk(ja tylko akcentuje ;P ) właśnie tak powinno być...na początku jakieś lekkie lasery powinna mieć tylko gwardia imperatora albo jednostka elitarna, później się zobaczy...
patrząc na rozwuj techniczny XX wieku to myślę że lasery spokojnie powinny być w naszym świecie...przecież cała wiedza ludzkości niewyparowała musiały przetrawać plany, instrukcje itp...to przecież matrny deszcz meteorów a nie apokalipsa nuklearna^^ hehe...
Hyde: "oh...weather kicks ass...!"
Hannibal

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 16 kwi 2006, 20:49

No to powoli dochodzimy do wspólnej i jednolitej wersji. Na razie mam wszystkie informacje, jakie są mi potrzebne. Kontynuujmy dyskusję :)
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Misiekh » 16 kwi 2006, 21:14

Hmm czym się deszcz meteorytów (taki solidny ;) ) różni od nuklearnej apokalipsy? Tym że nie ma promieniowania? Bo ja innych różnic nie widzę ;).

Broń SF - ok jeśli będzie bardzo bardzo bardzo (do n-tej ;) ) rzadka
Misiekh

Postprzez Jok » 16 kwi 2006, 21:42

Widzisz misiul - to ze nie ma promieniowania to zajeduza roznica - oczywiscie na korzysc. Promieniowanie jest tak zabojcza bronia ze mała bania. Nie pamietam ile ale naprawde duzo lat potrzeba aby przestalo byc szkodliwe dla czlowieka.

Przypomnij sobie w którym roku był Czernobyl

86 o ile dobrze pamietam- albo jakos tak - w kazdym badz razie do dzis jest tam syf. O ile dobrze pamietam potrzeba ok 200 lat

No to póki co mamy 20 lat aktywności, posmotrim , uwidim :P
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kwestie w opracowaniu