[Ludy i narody] Wielkie Imperium

To co na tapecie.

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 11 kwi 2006, 15:21

No Imperium w moim mniemaniu powinno się narodzić w czasie, gdy panuje wciąż szok i załamanie świata pod deszczu meteorytów. To właściwie jedyna opcja. Ile czasu minęło od Kataklizmu do czasu, gdy będzie się prowadzić rozgrywkę?
Ja bym go nie chylił ku upadkowi, a raczej ukazał Imperium z przededniu swojej największej chwały - tzn. zaraz przed rozpoczęciem jakiejś wielkiej ekspansji. Żeby gracze mieli co robić :)
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Jok » 11 kwi 2006, 15:27

Ja tez bym ukazal impreium jako wielke i potezne - porostu Misiul troszeczeke zbyt nowym Imperium Rzymskim sie poslurzyl. JEsli mialbym juz WI opierac to na Imperium Rzysmkim za Juliusza Cezara :)
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Hannibal » 11 kwi 2006, 18:52

heh a ja bym się skłaniał(co już mówiłem) do chwiejącego się imperium jednak może nietyle upadającego co dopiero raczkującego, kreującego gospodarkę i rynek...bo to jest najważniejsza istota dla funkcjonowania takiego państwa...
w moim przekonaniu nie możemy zrobić Wielkiego Imperium jako najpotęrzniejszej siły na świecie bo nie byłoby wytłumaczenia czemu nie podbiło świata...
po za tym(też jak już mówiłem) akurat imperium umiejscowiłbym w takim miejscu na świecie gdzie nie mieliby oni dostępu do dawnego arsenału typu czołgi i silosy, lecz dał bym im najwyżej rozwiniętą broń jak lasery czy jakaś plazma...
A po za tym zciągnąłbym ze StarCrafta i Fallouta motyw "myślących" zbroi, bo go strasznie lubie. Przyodział bym wtedy wojsko imprium takimi zbrojami^^ ale w sumie jest to troszkę schematyczne, więc zdecydujcie sami :sorry:
Hyde: "oh...weather kicks ass...!"
Hannibal

Postprzez Balduran De'Arnise » 11 kwi 2006, 18:55

Hannibal napisał(a):A po za tym zciągnąłbym ze StarCrafta i Fallouta motyw "myślących" zbroi, bo go strasznie lubie. Przyodział bym wtedy wojsko imprium takimi zbrojami^^ ale w sumie jest to troszkę schematyczne, więc zdecydujcie sami :sorry:

Jak już to mieli by to tylko generałowie i total elita bo to raczej za dobry pancerz
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez Jok » 11 kwi 2006, 20:50

a ja proponuje opracowac chronologie swiata po katharsis - i np w lat 50 po wyjsciu na powierzchnie WI jest super i wogole potego a 150 lat pozniej to juz kolos na glinianych nogach
Jok

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 11 kwi 2006, 20:53

Ja tam dalej myślę, że można ukazać WI zaraz przed ich szczytem potęgi - to otwiera drogę do wielu fajnych przygód.
Co do plazmy i laserów, ustaliliśmy już, że tej broni raczej nie będzie w ogóle, że to jeszcze nie czas. Za wcześnie. Poczytać rozmowę o Broni. Co do zbroi, można pomyśleć - ja bym im dał coś wyjątkowego, chociażby Helikoptery, ale to wtedy może już być zbyt a'la Fallout :)
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Jok » 11 kwi 2006, 21:08

A co do broni - napewno powstanie...:twisted: nie ma bata zeby nikt nie wzial kija i nie zarabal kogos- tak jest skonstuowany swiat i tego sie nie zmieni
Jok

Postprzez Hannibal » 14 maja 2006, 08:06

ok ale koniec tego offtopa(wracaj tam z kąd przyszedłeś affuuu) trzeba finalnie ustalić wersję jak ma wyglądać WI [Kristof wprowadź wszystkie poprawki i zaprezentuj efekt końcowy]. Później ankieta i do domu...

Hannibalu, na litość Wielkich Przedwiecznych, nie poganiaj tak wszystkich. Niektórzy tu muszą matury do końca pozdawać, a dopiero potem wrócić do tematu :P W.

wybacz Wiedźmo. staram się zmotywować do działania resztę forumowiczów, bo przez ostatnie 2 tygodznie nic się tu nie dzieje :( -Hannibal
Ostatnio edytowano 14 maja 2006, 18:11 przez Hannibal, łącznie edytowano 1 raz
Hannibal

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kwestie w opracowaniu