MTU Kazań, Lot nr 512/4/14/8/2205 (MG: Kristof)

Wszelkiego rodzaju sesje na naszym Forum.

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 18 wrz 2009, 10:52

W tym pomieszczeniu słychać tylko szum aparatury. Za drzwiami nie słychać nic, ale wyraźnie coś postawiło was w stan gotowości. Cholera wie, co się kryje w następnym pomieszczeniu...
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Galathar » 18 wrz 2009, 11:26

Cóż. Dopóki nie otworzymy tych drzwi się niczego nie dowiemy i nie ruszymy z miejsca. Trzeba więc je otworzyć i zobaczyć co się dzieje. Zdecydowanym kroekim ruszam do nich i bardzo ostrożnie je otworzę, o ile nikt inny mi w tym nie przeszkodzi...
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez KluchA » 20 wrz 2009, 10:03

Kulę się w kącie.
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Vivax Falciparum » 23 wrz 2009, 17:56

- No, otwieraj! - staje naprzeciwko drzwi trzymając na wszelki wypadek pistolet.

[sorki, że mnie tyle nie było. Miałem z netem problemy :/ ]
Mam paliwo razy 100 suki.
Vivax Falciparum

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 23 wrz 2009, 23:24

Drzwi nie można otworzyć "ostrożnie". Przycisk sprawia, że rozwierają się one umiarkowanie szybko z cichym sykiem.

TAM! W rogu! Zdecydowanie coś się tam poruszyło! Skoczyło i zniknęło w otwartych drzwiach do kolejnego pomieszczenia! O boże...

Ten ruch odwrócił waszą uwagę od rzezi która wypełnia pokój. Ciała ochroniarzy, przynajmniej pięć, ale ciężko stwierdzić, gdyż niektóre z nich są poranione, niektóre zaś wręcz rozszarpane. Porozrzucane meble, na ziemi łuski po nabojach, jedna ze ścian osmalona, jakby od wybuchu... Staracie się odwrócić wzrok, ale nie ma jak - gdzie go nie skierujecie, tam krew.

Galathar:
Ta makabryczna scena sprawia, że ledwo zauważasz jeden istotny szczegół - ci z ochroniarzy którzy mają otwarte oczy... one są czarne, jak u tego na górze! Żaden z nich się jednak nie porusza... jeszcze.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Galathar » 23 wrz 2009, 23:53

Unoszę broń celując w głowy... jeśli się ruszą strzelę. - Nie wchodźcie do środka! Rany boskie, ale jatka. Elektronik - mówię do nowego - pilnuj tych trupów z prawej i jak się ruszą strzelaj w głowę. Nie próbujcie się do nich zbliżać. Jeśli nic się nie będzie działo wejdę powoli do pomieszczenia, uważając by nie zbliżyć się do trupów na niebezpieczną odległość, w razie niebezpieczeństwa oczywiście strzelę.
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez KluchA » 24 wrz 2009, 07:29

Ubezpieczam tyły rozglądając się za czymkolwiek groźnym i w razie czego krzycząc.
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Vivax Falciparum » 24 wrz 2009, 15:28

Staje w drzwiach celując w nieruchome ciała. Nawet nie zastanawiam się po co to robię, bo widok tej jatki trochę mnie oszołomił.
- O k**wa... Co tu się stało? - mówię jakby sam do siebie. - Zamknij tamte drzwi. Cokolwiek tu było, lepiej żeby nie wróciło... Wejdźmy do środka i zamknijmy się tu. Przynajmniej na razie, dopóki nie obejrzę kamerami reszty statku... - Zwracam się do gościa przede mną.
Mam paliwo razy 100 suki.
Vivax Falciparum

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry na Forum