MTU Kazań, Lot nr 512/4/14/8/2205 (MG: Kristof)

Wszelkiego rodzaju sesje na naszym Forum.

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 30 wrz 2009, 17:15

Według tego co widzisz, za drzwiami, które zamknęliście, znajduje się, podzielony plastykowymi ścianami na trzy części, główny pokój pasażerski. Serce staje ci w gardle, bo tam gdzie było wcześniej tak wielu ludzi, że nawet nie zastanawiałeś się nad tym, żeby tam spędzić podróż... teraz nikogo nie ma. Spodziewałeś się rzezi, albo grupy ludzi która przeżyła to coś, co zaatakowało statek... ale jest po prostu absolutnie pusto. Sprawdzasz drugi przedział - to samo! W trzecim... tak jakby ktoś tam jest, ale nie jesteś w stanie stwierdzić... Tak, to czyjś cień porusza się na skraju zasięgu kamery!

W kokpicie nie działają niestety kamery i nie jest to usterka. Ewidentnie zostały zniszczone, lub przynajmniej celowo wyłączone. Ale dlaczego?

Stanton wchodzi nieprzytomnym krokiem do pomieszczenia i zaczyna łkać.
O boże... to wszystko moja wina... moja wina... dlaczego się zgodziłem przewozić to cholerstwo... Trzeba było to zostawić na Marsie... wyrzucić przez śluzę...

Zanim ktoś z was może zareagować, Stanton wyciąga z dłoni martwego strażnika pistolet, i, ciągle płacząc, trzęsącą się ręką, przykłada go sobie do skroni...
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Galathar » 30 wrz 2009, 18:06

- Stanton, spokojnie, to nie twoja wina... próbuję uspokoić go, licząc na to, że magik zajdzie go od tyłu i wyrwie facetowi pistolet, zanim ten zastrzeli siebie, albo co gorsza nas... a może uda mi się go przekonać? A może w kamerach widać było coś co go uspokoi...
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez KluchA » 1 paź 2009, 07:48

Taa, męskie. Strzel se w łeb.
Przechodząc obok Stantona lekko klepię go w bark. Wchodzę do pokoju aktorsko starając się unikac martwych ciał.
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Vivax Falciparum » 1 paź 2009, 17:53

- Lepiej tego nie rób, tylko rusz dupe i wytłumacz nam jak pozbyć się tego czegoś... Ty się na tym znasz taa?- Zwracam się do Stantona. - Widzieliscie ten cień w trójce? Może ktoś jeszcze wyszedł z kabiny?
Mam paliwo razy 100 suki.
Vivax Falciparum

Re: MTU Kazań, Lot nr 512/4/14/8/2205 (MG: Kristof)

Postprzez Heriofelik » 6 mar 2011, 00:04

Oj, niestety, Stanton nie ruszył... :evil: A szkoda, bo przeleciałem strony topicu i spodziewałem się megafinału. :cry:
No trudno :sorry:
one już są... czy słyszysz ich straszliwy bzyk?
Heriofelik

Re: MTU Kazań, Lot nr 512/4/14/8/2205 (MG: Kristof)

Postprzez Galathar » 6 mar 2011, 11:00

Ano. Mi też to sprawiło zawód, a tak ciekawie się zapowiadało :)
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Poprzednia strona

Powrót do Gry na Forum