MTU Kazań, Lot nr 512/4/14/8/2205 (MG: Kristof)

Wszelkiego rodzaju sesje na naszym Forum.

MTU Kazań, Lot nr 512/4/14/8/2205 (MG: Kristof)

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 13 sie 2009, 21:41

Dziękujemy za skorzystanie z Linii Międzyplanetarnych Medwed!

Witamy na pokładzie MTU Kazań, liniowca klasy „Camel” na trasie Mars-Jowisz. Mamy dzisiaj Piątek, 14 Sierpnia, 2205 roku. Jest godzina 08:22 czasu marsjańskiego, mamy lekko ponad godzinne opóźnienie spowodowane wymaganymi pracami konserwatorskimi na pokładzie pierwszym, za co serdecznie przepraszamy. Spodziewany czas przylotu na stację Jowisz 10 – 18 Sierpnia, godzina 13:00 czasu Jowiszjańskiego. Przewidywane niegroźne turbulencje podczas przelotu przez Pas Planetoid, trwające około czterech godzin. Za wynikający z tego nieprzewidzianego utrudnienia dyskomfort serdecznie przepraszamy.

Państwa bezpieczeństwo i komfort to nasz priorytet. W związku z tym prosimy o uważne wysłuchanie następującego komunikatu i śledzenia go na monitorach w państwa kajutach:

W przypadku nieprzewidzianych utrudnień lotu, w tym: nagłych turbulencji, ustania ciągu silników, odcięcia części pokładu lub pokładów, awarii systemu wentylacyjnego lub domniemania pożaru – uprasza się o zachowanie spokoju i nie wzniecania paniki. Linie Międzyplanetarne Medwed słyną z wysokiego poziomu zabezpieczeń na wypadek powyższych problemów, a nasze doskonale wyszkolone siły ochroniarskie zapewniają porządek podczas jakichkolwiek kryzysów.

Korzystając z państwa uwagi, prosimy o zapoznanie się z naszą pełną ofertą:

Linie Międzyplanetarne Medwed to istniejąca od ponad 100 lat i wciąż rozwijająca się flota, aktualnie składająca się z ośmiu statków. Najbardziej znany z nich to liniowiec klasy „Pinnacle” MTU (Mass Transport Unit – Jednostka Masowego Przewozu) Moskwa, który kursuje nieprzerwanie od założenia firmy i jest wciąż ulepszany. Korzystają z niego często takie osobistości jak Premier Marsa Anton Hegridge oraz znana piosenkarka Emma Jeregov. Pan Tytus Ferver, prezes korporacji MedFund zachwalał nie raz MTU Moskwę i jego załogę jako „Najbardziej komfortowy liniowiec na trasie Mars-Jowisz” („Universe of Economy” nr 11/2204). Szansę spotkania tych i innych znanych postaci oraz gwarancję podróży w komforcie i spokoju można wykupić już za 8000 Terrańskich Kredytów*!

Linie Międzyplanetarne Medwed obsługują także MTU Petersburg, nasz drugi „Pinnacle”. Oddany do użytku trzy lata temu, ma wkrótce szansę przebić swoją popularnością naszą flagową „Moskwę”. Najnowocześniejsza technologia, największy i najlepiej wyposażony na rynku pokład rozrywkowy (według magazynu „Stellar Travel” nr 1/2203) oraz profesjonalna obsługa to gwarancja udanego lotu. Loty już od 7500 Terrańskich Kredytów!*

MTU Nowosybirsk, MTU Jekaterynburg oraz MTU Nowogród to nasze trzy liniowce klasy „Serenity” - doskonały wybór dla tych pasażerów którzy cenią sobie komfort i szybką podróż ale nie są zainteresowani niebanalnymi rozrywkami oferowanymi przez MTU Moskwa i MTU Petersburg. Nasza oferta, nazwana „najlepszą w swojej klasie” („Stellar Travel” nr 1/2203), to pewność, że klient opuści pokład całkowicie usatysfakcjonowany. „Najlepiej prowadzona kantyna” zdaniem znanego smakosza Harolda D'Avinou („Harold D'Avinou” z dnia 13 Kwietnia 2204) to tylko jedna z wielu pochlebnych opinii o naszych „Serenity”. Ceny już od 2000 Terrańskich Kredytów!**

MTU Samara, MTU Omsk oraz MTU Kazań to rozwiązanie dla oszczędnych, którzy cenią sobie wysoką jakość lotu w stosunku do opłat. Przechodzące ciągłe kontrole mechaniczne liniowce klasy „Camel” stanowią nie lada konkurencję na swoim polu. Doświadczony personel ochroniarski zapewnia spokój oraz bezpieczeństwo przelotu. Nasi piloci to profesjonaliści w każdym calu którzy docierają do celu tak szybko, jak to tylko możliwe. Przelot już od 50 Terrańskich Kredytów!***

*przelot Trzecią Klasą poza sezonem, wstęp na pokład rozrywkowy oraz posiłki w ramach dodatkowej opłaty zależnej od lotu.
** przelot Drugą Klasą poza sezonem, posiłki w ramach dodatkowej opłaty zależnej od lotu
*** wspólna sala na pokładzie drugim
Rycerz Astarotte
Avatar użytkownika
Kristof Dernhest Eidenfel
 
Posty: 4055
Dołączył: 16 paź 2004, 09:24
Lokalizacja: Kraków / Rochester / Canterbury

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 14 sie 2009, 15:51

----knięcie kwater. Prosimy nie panikować.----Uwaga. Rutynowe sprawdz--------czeństwa. Nastąpiło zamknięcie kwat#hssss#.----

Komunikat i towarzyszące mu czerwone, delikatnie pulsujące światło na suficie zbudziło was obydwu ze snu. Kobiecy głos powtarza w kółko te same kilka zdań, od czasu do czasu przerywa je szum lub jakiś błąd oprogramowania sprawia że słowa są nienaturalnie przedłużane lub wypowiadane bardzo szybko.

----Uwaga. Rutynowe sprawdzanie systemów bezpieczeństwa. Nastąpiło zamknięcie kwater. Prosimy nie panikować.----

Na ekranie w pokoju pojawiają się te same słowa. Obraz nieprzerwanie lekko drga, nieco zamazując komunikat. Po chwili dźwięk z głośników ustaje, ale ekran pozostaje aktywny, a światło nadal pulsuje.
Rycerz Astarotte
Avatar użytkownika
Kristof Dernhest Eidenfel
 
Posty: 4055
Dołączył: 16 paź 2004, 09:24
Lokalizacja: Kraków / Rochester / Canterbury

Postprzez Galathar » 14 sie 2009, 16:13

Co za hałas. Dźwięk komunikatu łomocze mi w głowie. To naprawdę nie jest dobre przebudzenie. Otwieram zaspane oczy i siadam na łóżku. Nie do końca orientuję się jeszcze co się dzieje, gdy mówię niby do siebie, niby do mojego towarzysza - Co jest do cholery.
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Avatar użytkownika
Galathar
 
Posty: 2227
Dołączył: 25 kwi 2006, 19:28

Postprzez KluchA » 14 sie 2009, 20:41

Siadam na łóżku i przecieram oczy.

Eh, że od pustki przedziela nas jedynie trochę metalu. Ciekawe czy zamykanie kwater działa na tym złomie...

Ubieram płaszcz, poprawiam resztę ubrania i podchodzę do drzwi kajuty i staram się je otworzyć, jeśli mi się to uda to wyglądam na korytarz i patrzę co się dzieje.
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
Avatar użytkownika
KluchA
 
Posty: 664
Dołączył: 19 lis 2005, 19:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 14 sie 2009, 22:13

Drzwi wydają się zamknięte. Nie reagują na elektroniczny system otwierania/zamykania, produkując jedynie komunikat na ekranie wspierany znanym wam już głosem automatu:

Otwarcie drzwi niemożliwe w tej chwili. Nastąpiło zautomatyzowane zamknięcie kwatery. Proszę poczekać na otwarcie, lub w przypadku awarii skontaktować się z obsługą poprzez interkom.
Rycerz Astarotte
Avatar użytkownika
Kristof Dernhest Eidenfel
 
Posty: 4055
Dołączył: 16 paź 2004, 09:24
Lokalizacja: Kraków / Rochester / Canterbury

Postprzez Galathar » 14 sie 2009, 23:04

Dochodzę w końcu do siebie. Widzę co robi mój towarzysz i również się ubieram. - Spróbuj się skontaktować przez interkom.
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Avatar użytkownika
Galathar
 
Posty: 2227
Dołączył: 25 kwi 2006, 19:28

Postprzez KluchA » 14 sie 2009, 23:35

Sam spróbuj jak chcesz, ja wracam do spania

Kładę się na koi w ubraniu, zamykam oczy i wsłuchuję się w odgłosy otoczenia.
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
Avatar użytkownika
KluchA
 
Posty: 664
Dołączył: 19 lis 2005, 19:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 14 sie 2009, 23:44

Poprzez ściany ledwo coś słychać. Może gdyby ktoś wystrzelił na korytarzu, jakiś dźwięk dotarłby do waszych uszu. Nie słychać jednak reakcji innych pasażerów, ani też żadnego ruchu na korytarzu. Ciężko stwierdzić czy to dobrze, czy nie.

Światło dalej miga, bijąc wam po oczach gdy patrzycie w sufit. Ekran powrócił do pierwszego komunikatu. Jak na próbę systemów bezpieczeństwa, trochę długo to trwa...
Rycerz Astarotte
Avatar użytkownika
Kristof Dernhest Eidenfel
 
Posty: 4055
Dołączył: 16 paź 2004, 09:24
Lokalizacja: Kraków / Rochester / Canterbury

Następna strona

Powrót do Gry na Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 25 cze 2019, 02:45 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA | Forum: PHPBB
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka

cron