Dark Fantasy (MG: Kristof)

Wszelkiego rodzaju sesje na naszym Forum.

Postprzez sectusempra » 8 wrz 2009, 17:41

Jeżeli dostałam juz odpowiednie środki, zaczynam dezynfekowac ranę i kurować chorego.
Jak nie, proszę Reinharda o wode, bandaze i ziola, a Davide o przeszukanie swoich bagaży w poszukiwaniu leku na ból
Boil them, burn them, eat them - just dispose of them <devilish laugh>
sectusempra

Postprzez KluchA » 8 wrz 2009, 22:08

Staram znaleźć sobie jakiś wygodny kąt i w nim odpocząć. Starym sposobem, którego mój nauczyciel nauczył mnie w dzieciństwie, staram się uspokoić oddech i rozluźnić wszystkie mięśnie. Odsunąć ból na bok, powtarzając ciągle słowa motywujące moje ciało do leczenia się i powrotu do pełni sił.
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 10 wrz 2009, 13:25

Galathar:
Już masz sięgać do notatek, gdy głos złodziejki nagabuje cię i Reinharda do pomocy. To nazwisko nadal chodzi ci po głowie...

Sectusempra:
Reinhard, jedynie dając znak głową, wychodzi, prawdopodobnie po to, żeby dostarczyć ci potrzebne rzeczy.

Klucha:
Możesz usiąść o własnych siłach i nawet się nie przewracasz, to już coś. Ręka boli skur*ysyńsko, ale uspokajając się, odczuwasz to trochę mniej niż wcześniej. Co nie zmienia faktu, że opatrzyć to trzeba - i to szybko. Szmata w którą owinął ranę Reinhard jest już prawie cała czerwona, krew zaczyna też powoli spływać po twoim ramieniu. Zdaje się, że tracisz odrobinę czucie w palcach. Chyba najlepiej byłoby to wypalić i liczyć na nadzwyczajne zdolności regeneracyjne twojego ciała... których, o ile dobrze pamiętasz, nie masz.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Galathar » 13 wrz 2009, 18:40

Szukam w bagażach. Znajduję co trzeba i podaję złodziejce. Po czym zabieram się za notatki...
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez sectusempra » 13 wrz 2009, 19:27

Podwijam rękawy i zabieram się do pracy
Boil them, burn them, eat them - just dispose of them <devilish laugh>
sectusempra

Postprzez KluchA » 13 wrz 2009, 19:55

Rozglądam się po pokoju jęcząc z cicha. Bełt został wyjęty?
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 13 wrz 2009, 22:12

Galathar:
Przeglądając swoje papiery, znajdujesz jedną notatkę która odkrywa tajemnicę pana Erhvitza. Mianowicie, nazywa się on tak naprawdę Lafrounce i jest taledorskim szpiegiem na ziemiach Keltaru! Nigdy go nie spotkałeś, aż do dziś...

Sectusempra:
Specyfik który podał ci Davide nada się zapewne na ból, niestety do odkażenia rany będzie bezużyteczny. Reinhard jeszcze nie wrócił. Bren schodzi na dół, rzucając półgębkiem, że pomoże szlachcicowi wnosić specyfiki na piętro.

Klucha:
Bełt przeszedł na wylot. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że był bardzo cienki, widocznie przeznaczony do małej kuszy. Strzaskało ci kość, ale rana, choć krwawi, powinna się z czasem zagoić. Gdyby to był porządny, żołnierski bełt, cholera wie co mogłoby się stać...
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Galathar » 13 wrz 2009, 22:15

Wczytuję się na temat tego co wiem o Erhvitzu. Notatki zazwyczaj piszę dokładne, więc coś więcej na jego temat pewnie tu mam.
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry na Forum