<Mg Vivax> taka tam sesja...

Wszelkiego rodzaju sesje na naszym Forum.

<Mg Vivax> taka tam sesja...

Postprzez Vivax Falciparum » 10 kwi 2009, 20:20

Sesje zakładam dla Kurado, który jest zupełnie zielony, więc powoli od początku wszystko tłumacze...
Sesja nie jest oparta na żadnym systemie, bo sie na tym nie znam. Świat - mój własny.

Jeśli ktoś ma ochote się do sesji dołączyć, pisać na pw lub gg. :) potrzeba mi graczy...
Zaznaczam, że ja pierwszy raz sesje na forum prowadze więc ew. potknięcia mi wybaczcie.

Czekam na karte postaci Kurado (wyślij na priv lub gg), która ma zawierać:

Imie

Wygląd

Zawód, umiejętności

(Jest rok 2200. Twoja postać jest potomkiem zesłańca i mieszka w małej wiosce na pustynii. O otaczającym świecie właściwie nic nie wie. Jedynym kontaktem z zewnatrz, są przybywające czasem karawany.)

Jak coś, pytaj.

Jeśli chodzi o wszystkie czynności które mogą sie udać lub nie (czyli takie jak drapanie się po plecach, strzelanie, używanie pojazdów i innych rzeczy) to mam tutaj małą zwykła kostke, którą będe sam sobie rzucał, i pisał co sie stało... trza mi zaufać. :D
Ostatnio edytowano 11 kwi 2009, 21:20 przez Vivax Falciparum, łącznie edytowano 2 razy
Mam paliwo razy 100 suki.
Vivax Falciparum

Postprzez kurado7 » 10 kwi 2009, 20:34

:)
Ostatnio edytowano 10 kwi 2009, 20:38 przez kurado7, łącznie edytowano 1 raz
kurado7

Postprzez Vivax Falciparum » 10 kwi 2009, 20:37

Krótka historia świata, czyli co opowiadał staruszek przy studni.

Więc tak. Świat się na północ kończy morzem, przed którym jeszcze jest linia, a na południe nie-wiadomo-czym. Podobno na północy jest wielkie miasto, a w nim wiele technologii, kapłanów, ludzi i wszystkiego w ogóle. Od czasów wielkiej wojny starożytnej, tu do afryki zsyłani są skazańcy, niepotrzebni na starych ziemiach. Tam panują Kapłani i ich mistrz. Panują, bo posiedli wiedze magiczną. Kiedyś w karawanie jeden tu przyjechał, to potrafił cuda czynić...
Vivax Falciparum

Postprzez Vivax Falciparum » 10 kwi 2009, 21:04

<Cloud>
Jest słoneczny, gorący dzień. Słońce góruje w zenicie, większość mieszkańców wioski pochowała się w swoich chatach. Tam jest przynajmniej troche chłodniej. Jedyną osobą jaką dostrzegasz, jest siedzący przy studni staruszek, ze słomkowym kapeluszem na głowie. To najstarszy mieszkaniec wioski, spędza tak czas odkąd tylko pamiętasz.
Daleko na północy, dostrzegasz mały obłoczek kurzu, ledwo widoczny przez falujące nad piaskami, rozgrzane powietrze.
Chętnie schowałbyś się z powrotem do chaty, ale tak się składa, że to ty zostałeś wyznaczony na dziś jako wartownik. Sam raczej wątpisz w sens pilnowania wioski, bo ostatni napad bandytów miał miejsce jakieś dwadzieścia lat temu, na ale cóż... Opierając się na swoim starym karabinie musisz stać na placyku otaczającym studnie. A gorąco jest strasznie...
Vivax Falciparum

Re: <Mg Vivax> taka tam sesja...

Postprzez Eriofel » 1 lis 2013, 12:18

Oj, coś sesja nie wypaliła... :P
Obrazek
Obrazek
Eriofel

Powrót do Gry na Forum