Sesja przez Skype

Wszelkiego rodzaju sesje na naszym Forum.

Postprzez Dalien » 2 sty 2008, 21:46

Diabellus napisał(a):Fajnie Rufus, ale może byś następnym razem spojrzał z którego dnia i jakiego roku jest ostatnia odpowiedź...

A co złego w tym że odświeżył temat? Skype przecież cały czas istnieje a ponadto nawet fajnie że tak się stało bo wcześniej topicu nie widziałem. Piszę się na to ale dopiero w lutym po sesji (ech dlaczego to cholerstwo nosi tak wspaniałą nazwę?).
Obrazek
Dalien

Postprzez RuFuS » 3 sty 2008, 16:08

Diabeł gdzie pisze że posty umierają?:lol: nie widzę czegoś takiego, skoro to było dawno a teraz może będzie i więcej chętnych . Przepraszam że CIe uraziłem.
Obrazek

"Czasami Na Drodze, Którą Wybraliśmy Możemy Spotkać Rozdroże."
RuFuS

Postprzez Diabellus » 3 sty 2008, 16:22

Dalien, to przeczytaj sobie post Rufusa. A rozumiem, czytanie to dla ciebie też ciężki kawałek chleba?

Rufus, jedyną osobę którą uraziłeś to ty. Pokazałeś po prostu swoją ignorancje i co by nie powiedzieć, głupotę...
Diabellus

Postprzez RuFuS » 3 sty 2008, 18:00

Diabeł czy ty masz jakieś kompleksy? No bo nie wiem, przeszkadza Ci to że siebie obraziłem w jakiś nie zrozumiały sposób. No olej to.

Ignorancje? - hmm....(?)
Głupotę? - może i faktycznie wdawanie się z Tobą w bezsensowne kłótnię to czysta głupota, no jak uważasz... Przyznaje Ci racje w sumie starsi zawsze mają race :)
Obrazek

"Czasami Na Drodze, Którą Wybraliśmy Możemy Spotkać Rozdroże."
RuFuS

Postprzez Hannibal » 19 sty 2008, 00:49

hehe w sumie trafne spostrzeżenie Diabellus...ale wydajesz się ostatnio jakiś taki agresywny...może to moje przewidzenia...
Hyde: "oh...weather kicks ass...!"
Hannibal

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 19 sty 2008, 10:34

Też nie wiem o co ci chodzi, Diaboł :P Nie dość że temat odświeżył, to jeszcze już są dwie chętne osoby :)
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez innsmouth » 5 lip 2009, 16:58

Witam,
Co tu dużo pisać. Studia się skończyły i drużynka mi się rozjechała. Tak sobie pomyślałem, może przez internet coś znajdę, bo tutaj same dzieciaki grające w D+D. Może być przez mikrofon albo w ostateczności czat jakiś. Mogę prowadzić.
Systemów znam dużo i raczej wybrzydzał nie będę, byle nie D+D. Lubię s-f, pulp i orientalne klimaty.
Piszcie tutaj ew. na cthulhu.hunter@gmail.com.
innsmouth

Poprzednia strona

Powrót do Gry na Forum