Tajemnica Innsmouth.

Znajdziecie tu plugawe rozmowy - dla fanów Lovecrafta.

Tajemnica Innsmouth.

Postprzez kask » 4 paź 2005, 15:22

Przedstawiam Wam gierkę, paragrafowke opartą na opowiadaniu HPLa "Tajemnica Innsmouth".

Jest tu już prawie ostateczna wersja gry, ale piszcie tu swoje opinie na jej temat.

Oto link:

http://www.lovecraft.ovh.org/tajemnica/index.htm
kask

Postprzez Jok » 4 paź 2005, 16:01

Bo gierka jest spoko :D gralem w nia kilka razy - ostatnio zszedlem zbyt gleboko do krypty ;) nie powiem klimatyczna- tylko gdyby muzyka trawala caly czas a nie w nowym okie zaczynala sie od nowa.
btw:
Zapraszam do wypowiedzenia się na forum. Zapraszam także na moją stronę poświęconą Lovecraftowi.

masz nieaktualny link ;)
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Bąku » 29 mar 2006, 22:47

kurdeeeeee
ludziska - czy jess juzdopełnieneie tej gry - napisało mi w pewnym moemncie że koniec dema
ja chce więcej
Nienawidzę Niemców za
bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za zniszczone miasta, nienawidzę Niemców za spalone wsie, nienawidzę Niemców, nienawidzę nie.
Bąku

Postprzez kask » 5 kwi 2006, 15:54

Sorki, ale z powodu matury, ktora trafila mi się (oraz wspolautorowi), dokończenie TI nastąpi w czerwcu.

Zaraz po tym, planujemy rozpocząc pracę nad drugą częścią, ale opartą na innym opowiadaniu...

Cierpliwości...
kask

Postprzez Jok » 5 kwi 2006, 22:00

Kask jak milo ze objawiles sie :D mam nadzieje ze bedziesz zagladac tutaj czesciej - masz sporo ludzi do dodania na mappe
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez kask » 6 kwi 2006, 13:30

Jok napisał(a):Kask jak milo ze objawiles sie :D mam nadzieje ze bedziesz zagladac tutaj czesciej - masz sporo ludzi do dodania na mappe

Taa, sporo ludzi i bardzo mało wolnego czasu... Ledwo znajduje czas na prowadzenie innej mojej strony o Brianie Lumleyu (Zapraszam wszystkich - www.brianlumley.one.pl )

Ale nie bójcie się w czerwcu wszysko nadgonię :D
kask

Postprzez Bąku » 25 kwi 2006, 23:44

powiedz jak tylko bdzie reszta tej gry - kurde mol chce powybijać te rybie ścierwa z Innsmouth i wprowadić moją religiętam:D
i rozjebac przy okazji USA? ^^ - Joku
Nienawidzę Niemców za
bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za zniszczone miasta, nienawidzę Niemców za spalone wsie, nienawidzę Niemców, nienawidzę nie.
Bąku

Powrót do Arkham Sanitarium