Wstępne informacje - forum, strona i inne pierdoły ;P

Znajdziecie tu plugawe rozmowy - dla fanów Lovecrafta.

Wstępne informacje - forum, strona i inne pierdoły ;P

Postprzez kask » 4 paź 2005, 13:18

Na początek to witam wszystkich, którzy zagladają do tego działu. :D

Pare inf. wstępnych, jestem autorem stronki poświęconej HPLowi, a poprzednio posiadałem swoje forum, ale padł serwer i wywaliło wszystke dane :x , dlatego przyjąłem propozycje Joka co do moderowania tegoż działu w którym się znajdujecie :) .

Ten dział stał się także oficjalnym forum mojej strony, więc daje linka do niej:

http://www.lovecraft.ovh.org

Piszcie tu swoje opinie na jej temat, co by zmienić, co dodać i takie tam pierdoły.

PS. Nie piszcie ze to spam, ale po prostu musiałem założyc ten post. ;P
kask

Postprzez Jok » 4 paź 2005, 14:16

Spoko-to nie spam. Strone uwazam za bardzo dobra.
Moje sugestie co do niej: moze jakis pozadek z dzialami-merytoryka merytoryka ale pozadek musi byc ;)
PRzydalo by sie zrobic pozadek w Kult Cthulhu(np Nyrlathothep w Bogach Rhyleh-drobne niedopatrzenie :roll: ) i wszystko bylo by chyba wporzadku. Acha 3 czesc Renaimatora jest z 2001 a Dagon z 2004-chodzi o filmy.
Co do reszty strony nie mam zastrzezen- bardzo cennymi moim zdaniem sa listy zamieszczone na stronce jak i ciekawy dowload (nie chodzi mi o ebooki tylko o mp3 itd) Oby tak Dalej :)
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez GG » 6 paź 2005, 23:39

ale kicha Kask, dales ciala.
GG

Postprzez Jok » 7 paź 2005, 07:22

GG napisał(a):ale kicha Kask, dales ciala.

myśle że to nie jego wina- ze serer sie zjechał - ale dobrze ze przez to udalo sie nam połaczyc- btw prosze o rejestrowanie sie na stronie głownej forum ;)
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Bąku » 28 mar 2006, 23:12

hm
za żadne skarby ni mogę wejść na jakiekolwike kategorie na tej stronce - to tulko chwilowa niedyspozycja czy what sie stało - czy ewentualnie moje laictwo komputerowe osiągnęło niespotykaną dotychczas skalę rażenia?
hilf mich
Nienawidzę Niemców za
bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za zniszczone miasta, nienawidzę Niemców za spalone wsie, nienawidzę Niemców, nienawidzę nie.
Bąku

Powrót do Arkham Sanitarium