Nawiązania do HPLa

Znajdziecie tu plugawe rozmowy - dla fanów Lovecrafta.

Postprzez Bąku » 28 mar 2006, 23:30

Z racji bycia od zawsze niepoważnym bąkiem - ci co byli na TFie albo mnie znają potweirdzą -
1)kreskówki - w cholerę różniastych aczkolwiek Grim & Evil ostatnio w tym przodują i tutaj 2 kawały - jak ktoś je wczesniej zamieściłto soruy ale nie znalazłem
I)Wchodzi Ponury Kosiarz do tawerny w strefie Cth'ulhu patrzy na polipoidalnych klientów(pozamienianych przez telefon ludzi) i stweirdza co następuje : jakośtak nagle mam ochotę na kalmara:D
II)Billy - pół kalmar dzwoni po ludziach i zamienia ich tymi dzwonkami w kalmary - tekst którym sie wita : Dzień Dobry!Dzwoniew imieniu fundacji Datki na Ofiary Ofiary na Datki:P:P

2)tamta kreskówka o małpach to: Super Robot Monkey Team Hyperforce Go :P

3)pół poważne - opowiadanie Kufelek Starego Shoggotha Gaimana (zawód akolita rox)

4)poważne - kto czytał taki periodyk Kruk - tam było na temat mitów i ogólnie wszystkiego c oHPLowskie w cholere ( jak kto chce to mam 3-4 numer bodajżę) moge pożyczyć
Nienawidzę Niemców za
bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za zniszczone miasta, nienawidzę Niemców za spalone wsie, nienawidzę Niemców, nienawidzę nie.
Bąku

Postprzez Jok » 29 mar 2006, 07:46

Bąku napisał(a):II)Billy - pół kalmar dzwoni po ludziach i zamienia ich tymi dzwonkami w kalmary - tekst którym sie wita : Dzień Dobry!Dzwoniew imieniu fundacji Datki na Ofiary Ofiary na Datki:P:P

2)tamta kreskówka o małpach to: Super Robot Monkey Team Hyperforce Go :P

(..)
4)poważne - kto czytał taki periodyk Kruk - tam było na temat mitów i ogólnie wszystkiego c oHPLowskie w cholere ( jak kto chce to mam 3-4 numer bodajżę) moge pożyczyć

Ad 1) - chodzi Ci o "Procze przygody Billego i Mandy"?
Ad 2) - juz o tym wspominalem - to nawet nazywa sie Ktulu!!! ale latwo go rozwalaja
Ad 4) ja chce :D
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Bąku » 29 mar 2006, 22:46

Joku - nie ma problema - pożycze jak tylko sie znowu uwidimy na chlaniu jakimś co niechybanie nastąpi - ew juzna TF'ie

co do SRMTHG to tylko nazwe podpowiadałem bo nie podałeś jej

co do billego - chodził oci o prorocze?
popieram - jessem Mandy w poprzednim wcieleniu
Nienawidzę Niemców za
bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za zniszczone miasta, nienawidzę Niemców za spalone wsie, nienawidzę Niemców, nienawidzę nie.
Bąku

Postprzez Misiekh » 30 mar 2006, 22:45

Właśnie sobie czytam "Bożych bojowników" Sapka :)

Jest tu scena, w której Reynevan w bibliotece czarowników w Pradze strąca z szafki książkę "Liber de Nyarlathotep". Przypadkiem uwalnia zaklęcie, które zmienia 4 stojące w słojach homonculusy w różne rzeczy. Czwarty z nich zamienia się w zminiaturyzowanego papieża w szatach pontyfikalnych. Wszystkie te rzeczy po chwili rozpływają się w zieloną maź, ale papież zdążył jeszcze wyskrzeczeć: "Beati immaculati, Cthulhu fhtagn!" :lol:

Poza tym czy tylko mnie potwór pojawiający się w jednym z odcinków Martina Tajemniczego - Lodośmiornica (czy jakoś tak) - kojarzy się z potworami Lovecrafta? :D Wielkie to, brudnobiałe, ma paskudny ryj i macki zakończone jakimiś jakby igłami dookoła tego ryja ;).
Misiekh

Postprzez Bąku » 30 mar 2006, 23:57

miśkow - praskie księgarnio/alchemiczno/biblioteko/skłądnice rox od zawsze - myślisz ze dlaczego kocham Pragę
a jesio raz wspomnisz o Martinie Mystere to Cię kurde kopnę - jesseś mądry bo możesz go oglądać a ja musiałem zatrudnić kumpelę żeby mi z włoskiego tłumaczyła
Nienawidzę Niemców za
Bąku

Postprzez Jok » 31 mar 2006, 08:36

Bąku napisał(a):Joku - nie ma problema - pożycze jak tylko sie znowu uwidimy na chlaniu jakimś co niechybanie nastąpi - ew juzna TF'ie

Na Flamgbergu stary na flambergu :D
kojarzy się z potworami Lovecrafta?

i ja mam uwierzyc ze Ty nie lubisz Lovecrafta. Noł łej bejbe :evil:
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Misiekh » 31 mar 2006, 11:40

Nie to, że go nie lubię, ale nie mogę powiedzieć że go lubię ;). Po prostu mi zwisa i powiewa ;).
A inna rzecz że te jego mackowate bestie sprzed eonów są charakterystyczne dość :lol:
Misiekh

Postprzez Bąku » 31 mar 2006, 13:54

Kalmary forever :D
Joku - właśnie dodałeś kolejną cegiełkę która przekonuje mnie że trzeba jechać na Flamberg i olać rabsztyn:D
Nienawidzę Niemców za
Bąku

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Arkham Sanitarium