Własne karty

Niezależnie jaki masz kolor talii to jest dział dla Ciebie - fana M:TG.

Własne karty

Postprzez maestro » 24 cze 2005, 14:02

Czy próbowaliście kiedyś tworzyć WŁASNE, autorskie karty? Jeśli tak, to wrzucajcie je do tego tematu. Ja osobiście kiedyś chciałem ale niezbyt mi wychodziło
maestro

Postprzez Misiekh » 24 cze 2005, 17:03

Tworzenie karty to nie hop siup, musi być zgodna z zasadami gry, pasować do konwencji, należy odpowiednio dopasować jej siłę do potrzebnej many... Szczerze mówiąc do tej pory nawet nie przyszło mi do głowy, żeby samemu tworzyć karty ;). Wolę zostawić to gościom, którzy zajmują się tym zawodowo i znają na wylot reguły gry :)
Misiekh

Postprzez shaggy_13 » 18 lut 2008, 16:30

To wszystko prawda, ale najtrudniejsze w tym wszystkim byłoby (nigdy nie próbowałem) narysowanie owej karty. Zauważyłem, że o wiele mniej ludzi grałoby w karty gdyby nie rysunki. Wyobraźcie sobie kartę z napisami np. koloru czerwonego. Kto by w to grał?! :D
Nigdy nie robiłem własnej karty i nie zamierzam. Nie z tego powodu, że trudno by było przydzielić jej koszt many czy opis (który naprawdę nie jest taki trudny, co za problem stworzyć kartę 1/1, kiedy się ją tapnie zadaje jeden damage'a), ale z tego iż trudno narysować coś tak zaskakującego , żeby "mieszało" się z innymi kartami.
Draco dormiens nunquam titillandus
shaggy_13

Postprzez Chitos » 8 sty 2010, 19:00

Przeglądałem sobie ostatnio w internecie różne mniej lub bardziej zabawne karty do magica zrobione przez graczy i przy okazji natknąłem się na fajny i prosty program który do tworzenia takich kart służy, nazywa się magic set editor (do pobrania za free, wystarczy wygooglać).
Porozmawiajmy o życiu, śmierci i syntezie chlorku cyny z pierwiastków.
http://www.lastfm.pl/user/Chitos_
Chitos

Powrót do Magic: The Gathering