Jakimi gracie taliami?

Niezależnie jaki masz kolor talii to jest dział dla Ciebie - fana M:TG.

Postprzez Grim Reaper » 4 maja 2005, 18:52

Arcany to typ czaru umożliwiający dodanie jakiegoś bonusu lub użycia umiejętności przez kreaturkę ,,Spiryt".Np. Teller of the tales ma coś takiego ,że za zagranie spiryta albo arcan'a może tapnąć albo odtapnąć kreaturkę.
Po za tym są takie możliwości ja ,,splice onto arcane" czyli za koszt splic'a można podczepić efekt czary pod arcan'a.Np. rzuczam czar o nazwie ,,Unchecked growth" który daje +4/+4 i trample jeśli kreaturka tp spiryt i za koszt splic'a dorzucam ,,Candlles glow" -> prewentuje 3 dmg. z kreaturki lub gracza i daje tyle życia ile dmg. sprewentowałeś tym czarem.Zazwyczaj splice jest taniej ale kontrując kontrujesz obydwa czary :cry:
Czekam na więcej pytań o Kamigawę. 8) Dokładnie to się nazywa ,,Arcane".
I'm here ....
As always....
Sometimes...
Grim Reaper

Postprzez Misiekh » 6 mar 2006, 23:23

Heh może i moja talia na insectach nie zawsze dobrze się spiuje, ale generalnie nie jest tak tragicznie, jak mi się zdawało :). Wczoraj i dzisiaj grałem z bratem, rekordowe wyniki to wjazd za 55 obrażeń jakoś między 5 a 7 turą (wynik -35 do 18 ;) ) i później wygrana na 1 lądzie :) (wjazdem za 20 w 6 turze). Tak średnio kończyłem go między 4 a 7 turą, zwykle jednym solidnym wjazdem (20-30 damage) :lol:

Niestety deck pewnie nie będzie się równie dobrze spisywał przeciw lepszym niż brata taliom. No ale trudno, przynajmniej jest fajny :)

Jestem właśnie w fazie testów nowej talii. :) Niebiesko-czarna, oparta na discardzie i kontrze. Megrimy, Racki, Larceny, Order of Yawgmoth, Hypnotic Specter, Undermine, Mana Leak, Counterspell, Forbid itd ;)

Scaliłem 2 kolejne posty. - Misiekh
Ostatnio edytowano 24 paź 2006, 16:05 przez Misiekh, łącznie edytowano 1 raz
Misiekh

Postprzez Cazpian » 17 mar 2006, 09:07

Jeśli o mnie chodzi to deck czarno-biały mam , co do kritów fly'e i krity z fear głównie :). Jak mi się bedzie chciało to podam potem pelny skład :).
Jakby nie można było się hmm 'dopisać ' do właściwych osób - Proszę o usunięcie swojego konta ... pozdrawiam..
Cazpian

Postprzez Marz » 17 mar 2006, 15:32

Biała na samuraiach.Cały czas ulepszam. Poluje na Sen-Sei Golden Tail i Takeno Samurai general :D
Lubie Diablo, Lubie Morrowind, Lubie Baldurs Gate, Uwielbiam D&D

Dobry smok to martwy smok.
STZJ - Stowarzyszenie Tępienia Złych Jaszczurów

super stronka:
http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=20500
Marz

Postprzez Reer » 30 cze 2006, 12:51

Czarno- zielona, głównie na Spiryt'ach. Typowa naporówka, ale przerabiam ją na talię kontrolną, z przejmowaniem kontroli nad potwrkami przeciwnika. Fajny bajer a w dodatku jaki denerwujący :P
Reer

Postprzez Ar-Ti » 24 sty 2008, 15:45

Biało\czerwona Klatki i artefakty od many oraz artefakt co daje wszystkim stworkom flaing first strike vilgance haste trampel protect red and protect black oraz Parih w polaczeniu z chiomannas revolution
Lekarstwa czynią ludzi chorymi
matematyka smutnymi
teologia grzesznymi
(Marcin Luter)
Ar-Ti

Postprzez KluchA » 25 sty 2008, 09:11

Hmm, gralem wieloma, lecz zdecydowanie najfajniej mi sie gralo control/destroy land czerwono niebieski, z magnivore i keiga, the tide star. Wiekszosc kart to byly sorcery, a magnivore to crit, ktory ma haste, a jego sila i toughness rowna jest ilosci sorcery kart w graveyardach.
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez shaggy_13 » 4 lut 2008, 18:13

Ja gram talią czarno-czerwoną. Moja talia ma parę silverów, wizardów. Ostatnio słabo u mnie z hasteami :( Kupuję boostery planar chaos talię też mam raczej opartą na tej talii :) Moje najmocniejsze karty to 1/1 kiedy wchodzi do gry rozwala stworka :)
, który ma power 4 lub więcej. Czar dodający 5 do ataku i haste,
enchantmenta, który za każdy damage dodaje mi tyle życia za ile zaatakował, czar zadający obrażenia równe połowie kart w ręce przeciwnika i wiele innych, ale nie mam czasu o nich pisać :D
Draco dormiens nunquam titillandus
shaggy_13

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Magic: The Gathering