Unhinged

Niezależnie jaki masz kolor talii to jest dział dla Ciebie - fana M:TG.

Unhinged

Postprzez naimad » 25 lut 2005, 19:32

Zakładam osobny wątek, aby można było w nim wypowiadać się na temat tego dodatku. Co o nim sądzicie?
Przypominam, że jestem zupełnie początkującym magicowcem - i dodatek ten, a także jego szata graficzna wydają mi się dziwne. Poza tym zwątpiłem, czy akcja mtg dzieje sie w realiach fantasy - widzieliście zresztą kartę "Save Life" z tego dodatku :lol: ?
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Misiekh » 25 lut 2005, 22:36

Oj Naimad Naimad :)
Unhinged jest edycją humorystyczną - tak jak jakiś czas temu popularne "jajko" - Unglued. Tymi kartami się nei gra, one są po to żeby z nich pozlewać :)

Kupiłem jednego boosterka Unhinged. Niezłe, niektóre karty autentycznie śmieszne (Fascist Art Director, Stone-Tongue Basilisk - przeciwnik przeczyta i zamienia się w kamień, itd), ale bardziej podobał mi się Unglued. Z Unglued mam tylko 2 karty, ale są zajefajne

Knight of Hokey Pokey
Wstań, podnieś ręce w górę i obróć się o 360 stopni kręcąc nadgarstkami - prevent cały damage w Knigh of Hokey Pokey w tej turze :lol:

Podpis: I o to chodzi! :lol: :lol: :lol:
Misiekh

Postprzez Logan » 26 lut 2005, 00:10

Podoba mi się że Wizardsi nie biorą tego wszystkiego ich interesu tak całkiem poważnie... takie dodatki jak Unglued czy właśnie Unhinged o tym świadczą. Kojarzy mi się to z Falloutem - umieją się śmiać sami siebie... :P
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Jok » 26 lut 2005, 08:28

Messa Chicke- zapłać dwie many a bedziesz miał szczęście
Wielki Czarny Włochaty potwór - koszt 16 many czarnej sila 99/99 karta składana z dwoch innych
z tego co wiem cała edycja oprócz landów jest zbanowana
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Misiekh » 26 lut 2005, 16:43

Nie nie, Mesa Chicken to jest "Wstań, zamachaj rękami, zagdacz jak kura: Mesa Chicken dostaje flying do końca tury" :lol: :lol:

Albo jeszcze z Unhinged
Question Elemental?
Are you aware that when you say something that isn't question, the plares who first points out this fact gains control of Question Elemental?

podpis "What the...?"

:lol:

albo Rod of Spanking

2,T: Rod of Spanking zadaje 1 damage wybranemu graczowi. Potem odtapuj Rod of Spanking, jeśli ten gracz nie powie "Dziękuję panu, mogę jeszcze raz?"
Misiekh

Postprzez sirlan » 5 kwi 2005, 06:39

Heh całkiem ciekawa edycja, ale prawde mowiac tez z poczatku nie wiedzialem o co chodzi. Pomyslalem, z tworcy nie maja juz pomyslow na karty.

"zagraj z partnerem w papier-kamien-nozyczki. Kto przegra, traci 3 pkt wytrzymalosci"

Phi....
sirlan

Powrót do Magic: The Gathering