Istota Magic: The Gathering

Niezależnie jaki masz kolor talii to jest dział dla Ciebie - fana M:TG.

Postprzez naimad » 8 gru 2004, 19:17

Tym razem zrobiłem wyjątek od reguły i poza tym że zamówiłem książki z FR które brakowały mi do skompletowania wszystkich to nie zamawiałem nic z typowych RPG, a jedynie MageKnighty i M:GT.
Z Magic:The Gathering zamówiłem 8th Ed. Zestaw Wprowadzający, jeszcze żadnej talii, oraz Podręcznik Strategi (co do tego drugiego skusiłą mnie przede wszystkim niska cena). Czy to był dobry krok? Prawdopodobnie następnym razem o ile przypadnie mi to do gustu, zamówię te talie które polecił mi Joku...
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Misiekh » 8 gru 2004, 20:09

Jeśli nie masz się od kogo uczyć, to może i dobrze zrobiłeś z tym zestawem wprowadzającym... Nie wiem, ja zaczynałem od kupienia gotowych decków :).

Postaraj się jak najszybciej przerzucić na karty Ekspert. Są najfajniejsze. Startera nie kupuj za żadne skarby :).

A jak chciałeś kupić ten podręcznik strategii, to Ci powiem że źle zrobiłeś, bo wystawiłem go na Allegro taniej niż jest w tym sklepiku ;). I Ty byś był na plusie, i ja... a tak to kupa ;).

Kurka przez Ciebie zaczynam tęsknić za Magiciem :roll:

PS. Przejrzałem sobie ofertę na ISA. Jedyna edycja jaką znam to Invasion. Ładnie nieaktualne sie moje wrażenia zrobiły ;)
Misiekh

Postprzez naimad » 8 gru 2004, 20:14

Wiesz Misiekh ja zdecydowałem się na ten podręcznik w ostatniej chwili. Ot po prostu parę złotych jeszcze zostało do tego aby przekroczyć dany mi limit na wartość zamówienia, a że przygody d0 D&D oprócz świątyni złych żywiołów już mam i ekran mistrza podziemi też, no to z tych tańszych rzeczy został Podręcznik Strategi :)
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Poprzednia strona

Powrót do Magic: The Gathering