Magic Online

Niezależnie jaki masz kolor talii to jest dział dla Ciebie - fana M:TG.

Magic Online

Postprzez Logan » 2 gru 2004, 01:05

Z oficjalnej stronki Wizardów można sobie ściągnąć tytułową grę, ale wersję demo (190 MB). Fuul wersja jest płatna, żeby w nią grać i kupować wirtualne karty trzeba płacić prawdziwymi pieniędzmi :|

Demówka jest całkowicie darmowa, ale mamy do dyspozycji tylko 5 gotowych już talii (bez możliwości ich edycji). Można pograć sobie z ludźmi z całego świata... na przykład dzisiaj grałem z Belgiem i Rosjaninem... wewnątrz gry jest też mini czat - można sobie porozmawiać z grającym...
Nie jest to jakaś rewelacja, ale zawsze to jakieś doświadczenie... jak przypili mocno żeby zagrać to może być. Aha, a ktoś kto nie umie grać w Magica może się nauczyć nie kupując własnych kart.
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Misiekh » 9 gru 2004, 12:14

Ściągnąłem sobie, zainstalowałem i właśnie jestem po pierwszej partyjce. Mogę się pochwalić że żem został zwycięzcą ;). Jeszcze nie wszystko zapomniałem po tej przerwie 8)

Na pierwszą grę wziąłem sobie zieloną talię (z tych dostępnych w demie) bo jest podobna do talii, którą kiedyś grywałem ;). Tylko że tam miałem Avatary Siły, Żywiołaki Gąszczu, Trolle i Llanowar Elves, a tutaj są jakieś Lonely Wolfy (tak BTW to moim zdaniem świetna karta) i jakaś wielka bestia, za którą trzeba poświęcić 3 lasy żeby weszła do gry ;). W sumie ten gotowy deck jest całkiem fajny, tylko te z lekka badziewne węże bym zamienił na inne albo na zupełnie co innego - są dość drogie, a nie mają żadnych zdolności. Tak se myślę, że jakieś pająki by się zamiast nich przydały, bo np stworami z Flyingiem w połączeniu z czarnymi kartami "destroy target nonblack creature" można tak na oko łatwo wygrać z tą talią.
Misiekh

Postprzez KluchA » 26 lut 2006, 12:06

A niekoniecznie jest platna - proponuje odwiedzic te oto stronke: http://k20.no-ip.info/ . Tam w dziale download do sciagniecia jest klient i arty do poszczegolnych edycji. Gra sie na polskim serwerze lub przez tcp/ip. Jak ktos potrafi czytac to powinien sobie poradzic. w tej chwili stronka chyba nie dziala ale podejrzewam ze to chwilowa usterka.
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Powrót do Magic: The Gathering