W czym najlepiej przechowywać figurki?

Dowiedz się lub poinformuj innych jak robić makietę czy jak malować figurki.

Postprzez sirlan » 5 kwi 2005, 06:36

Najlepiej w pudelku dla wedkarzy, ale taki porzadnym duzym. Moj ojciec kiedy jak kupowal nowe, to dal mi swoje stare. No i sprawdza sie. Moje miesci okolo40 figurek, 35 zwyklych i 5 nieco wiekszych.
sirlan

Postprzez naimad » 5 kwi 2005, 06:52

Jako ze sam raz na jakis czas wybieram się z członkami rodziny płci męskiej - na ryby, też niejednokrotnie miałem styczność z takimi pudłami. Średnio przypadły mi do gustu. Przegródki są wyważone tak, aby w jednej zmieśiły się haczyki, w drugiej spławiki, a w trzeciej np. ołowiane ciężarki, a nie - unikaty, gobliny, orkowie, czy roboty :D
Wg mnie średnio się to sprawdza. Mój venomous shadow dragon stoi na parapecie jako ozdoba. Bo w żadnym pudełku nie miałem miejsca zeby go godziwie schować :)
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Jok » 5 kwi 2005, 12:54

ja zrobilem na wzor orginalnych games workshopowych produktow walizke z wkladka wykonana z gabki do przezenia na trurnieje- nie radze do tranporu uzywac pudelek z wata gdyz figurki oblaza meszkiem. gdy sa jednak w domu 3mam je ustawiane w szeregach na polce nad lozkiem(z tym ze juz mi sie polka konczy :( )
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez naimad » 5 kwi 2005, 19:26

Heh ja na półce mam tylko te największe figurki. Małe po prostu mogłyby mi spaść :P ale to też zależy w jaki sposób półka wisi nad łóżkiem. A tak to mam tylko Griffin Rider na parapecie i venomous dragon na półce :)

wszystkie mniejsze figurki trzymam w różnych miejscach... większość jest w kilku piętrowym kartonie, wykładanym jakimś tworzywem? substancją? czymś, co nie jest watą, a jest miłe w dotyku i doskonale chroni przed zniszczeniami. Zapomniałem jak się to nazywa.
naimad

Postprzez Jok » 5 kwi 2005, 19:47

czyby chodzilo o gąbke?
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez naimad » 5 kwi 2005, 19:52

Tak jakby. Właściwie to można to tak nazwac, bo tak to wygląda. Ale z głowy wypadła mi inna nazwa. Zapewne jednak masz na mysli to co ja :)
naimad

Postprzez Technik » 4 sie 2006, 20:02

Tak wata odpada szczegolnie trodna ja sprzatnac z podstawki pokrytej posypka, nie radze nasic luzem bo sie obijaja i obcieraja i trzeba poprawiac malowanie, najlepiej miec podelko wylozone gabka tak zeby figorki sie nie ruszaly :)
Obrazek
Technik

Postprzez Necro » 23 lip 2007, 15:04

Najlepszy i najtańszy sposób - gąbka kupiona w tapicerskim i duża skrzynka na elektronarzędzia (sama, bez żadnego wkładu). Wychodzi za całość jakieś 15 - 20 złotych, a robimy sobie z tego taką walizkę, jaka nam odpowiada i jakiej dokładnie potrzebujemy, bo gąbkę da się pociąć zwykłym nożem albo nożyczkami.
"And the story ends, insanity said coldy
still waiting for the chance, so out of nowhere it will rise
oh, and another journey starts into insanity's claws."
Obrazek
Necro

Powrót do Warsztat malarski