1. Gra Strategiczna w Śródziemiu co sądzicie?

Rzuć w wir walki Elfy kontra Orkowie, ponieważ los Śródziemia zależy od Ciebie.

Postprzez SagittariuS » 17 paź 2004, 15:51

Nie wyglądają żle i to, by było tyle co chciałem powiedzieć (napisać) o LOTR'ze. Jest ok, tak trzymać!!! :D
Ciekawe jak, by wyglądał
pół- elf, pół- krasnolud...
SagittariuS

Postprzez GeoDoom » 26 gru 2004, 14:59

Owszem... wszystko ładnie pięknie, ale to komercha ;Q LotR za sprawą filmu stał się tak komercyjny, że szkoda gadać... Owszem fajnie by się grało w bitewniaki... szczegółnie te historyczne bitwy z LotR (Helms Deep, Minas Tirith itp)..., ale powtarzam, że ceny są za wysokie i niektóre figurki troche eh... głupio wyglądają... np Frodo :P
;Q ;Q ;Q
GeoDoom

Postprzez naimad » 27 gru 2004, 12:31

Można również kupić używane figurki, w bardzo niskich cenach na www.srodziemie.sfan.pl

nie wiem czy jeszcze sie zajmują sprzedażą ale do niedawna tak było
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Balduran De'Arnise » 13 mar 2005, 13:02

Mi się podoba, tak w ogóle to to mój (właściwie nie MÓJ, bo kuzyna :roll: ) pierwszy bitewniak :D
System walk i obrażeń wydaje się na początku poroniony, ale potem jest zaje*** :D
A figurki są bardzo ładne (Z wyjątkami- taki Frodziak czy Legokwas), zwłaszcza w porównaniu z niektórymi Warmłotkowymi, chryste, do dziś mnie prześladują te wysokie elfy z włóczniami jak pocisk do balisty :roll:
I to brzydactwo Shadowblade

Przyznaje- Komercha, ale za to jaka fajna :lol:
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez sirlan » 5 kwi 2005, 06:30

Zwroccie uwage na to ze czesc figurek rozni sie od innych. Zwykle orki, elfy czy Gondoryczycy, wykonani są ładnie, ale z plastiku. Z kolei te glowne postacie, Frodo, Gandalf itd. sa wykonane o wiele ladniej...
Zaluje tylko ze nie zdazylem kupic numeru z trollem. Ma go ktos? jak on wyglada?
sirlan

Postprzez Jok » 5 kwi 2005, 12:46

Sirlan- nie wydano jeszcze numeru z Trollem- i na to sie nie zanosi
co do wykonania figurek bohaterowie sa ladniejsi bo sa z metalu a nie z plastiku ktory inaczej stygnie w formie. zwroc uwage ze np takie Elfy wysokiego rodu(last Alliace) mozna kupic plastikowe- miecze i luki jak i zarowno w blisterach z wloczniami- i te sa o wiele ladniejsze chodzmy ze wzgeldy na wieksza ilosc detali
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Marz » 14 lut 2006, 22:19

Mi sie bardzo podoba takie coś, ale czy ma ktos może jakąś stronke z zasadami, bo nie moge się doszukać :D
Lubie Diablo, Lubie Morrowind, Lubie Baldurs Gate, Uwielbiam D&D

Dobry smok to martwy smok.
STZJ - Stowarzyszenie Tępienia Złych Jaszczurów

super stronka:
http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=20500
Marz

Postprzez KluchA » 15 lut 2006, 09:41

Gralem w LOTRa przez jakis czas, lecz ostatnio sie pozbylem figurek. Wszystko dlatego ze w zasadzie kazda bitwa tak samo wyglada, turlasz kostkami i trzymasz chlopkow w grupie bo sie inaczej nie oplaca. A co do figurek to sie nie zgodze, Warhammer ma duzo lepsze, wystarczy popatrzyc na najnowsze (te wychodzace rownolegle z mlotkiem - nie mowie o starych edycjach) - Woode Elfy sa sliczne. Ogolnie sam system Lotra nie umywa sie z Warhammerowym czy nawet z tym z 40k. Po prostu to jest inna klasa. A co do cen figurek - na allegro czesto trafia sie tanio figsy, nawet 50% ceny GW. A jezeli chcecie zobaczyc naprawde piekne figurki polecam poszukac figurek z Confrontation. Bija te GW na glowe!
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LotR