Autorskie Star Wars RPG/ Star Wars RPG d6; d20

Wszystkie systemy RPG które nie mają póki co swego działu.

Postprzez morfin » 2 sty 2010, 22:36

SW d6 Rulez! :tak: Ehem… tak właśnie, d20 nie ruszam nawet kijem, więc się nie wypowiadam, ale „szóstki” są fajowe. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, to moje/nasze sesje były naprawdę "debeściackie" – zasługa wspaniałego MG. :wink:
Pick A Card... ANY Card!
morfin

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 3 sty 2010, 10:13

Z tego co wiem SW d20 jest niezgorsze. Mimo że nie znoszę DDków, słyszałem tyle dobrych opinii, że prawdopodobnie skończy się na tym że kupię wkrótce. Wtedy ocenię na ile ten system jest dobrze wprowadzony - jeśli ogranicza rozgrywkę, jest mało fleksyjny, nieciekawy lub nadmiernie skomplikowany, poleci do kosza i wrócę do swojego autorskiego SW opartego na WoDzie :D
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 27 lut 2010, 17:58

Kupiłem ten podręcznik i się srodze zawiodłem. Nie ma to jak zrobić system w którym 90% zdolności ma zastosowanie w walce a bitwy rozgrywa się systemem figurkowym...
Zobaczę co zrobię z tym bublem, może zostawię podręcznik dla samego posiadania (bo nawet nie jest specjalnie ładny a arty w środku mnie kompletnie nie ruszają), albo może sprzedam za kilka lat po zawyżonej cenie, bo Wizards of the Coast niedawno zapowiedzieli że kończą wydawanie tego systemu. W sumie to dobrze - teraz tylko niech ktoś sensowny podniesie licencję i stworzy coś co nadaje się do czegoś więcej niż do trwającej godzinami walki z mikrozarządzaniem i obliczaniem modyfikatorów...
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Poprzednia strona

Powrót do Inne