Klimat na sesji-jak zachować

Wielki przedwieczny Cthulhu leży nadal uśpiony, ale to już tylko kwestia czasu...

Postprzez Jok » 15 wrz 2005, 17:07

akati napisał(a):

Swoją drogą: Jok- wiesz, że będziesz prowadził na działce :> Możesz się zacząć szykować psychisznie...

czemu nie:D ostatnio jestem po lekturze ukochanych zmarlych i obserwatorow z poza czasu(akurat paciek tego nie zna wiec jestem gora) i mam mase pomyslow. jednak z Packiem trudno sie gra w Zewa-np ostatnio zaczol wykorzystywac seksualnie Desh'e ale licze ze moze z Wami klimat uda sie stworzyc
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez akati » 15 wrz 2005, 17:18

Buehehe. No nie wiem :D Jak ostatnio graliśmy w Szydłowcu (właśnie w 1990) /Paciek akurat tego dnia wrócił do Buska, więc z nami nie grał/, to wyglądało to następująco:
Khaoi bawił się w zjadanie kostek, wrzucanie ich sobie za koszulę i diabli jeszcze wiedzą co. Kumpel leżał na łóżku i ziewał, a ja radośnie w tym czasie rysowałam w zeszycie Khaoi'ego. Możliwe, że wynikało to z tego, że każde z nas znajdowało się praktycznie w innej części świata (oprócz mnie i Khaoi'ego, bo my oboje w Wawie, ale jako,ze się nie znaliśmy, a zanim zdązyliśmy się poznać, to mnie przeciagnęło przez dwór Azathotha i wylądowałam jako zaśliniona istota z porysowanym MUSKIEM w Stanach) i MG dla każdego musiał prowadzić osobne opowiadanie, a reszta się wtedy z lekka nudziła ;)

Gdy spogladasz w Otchłań- ona także patrzy na Ciebie...

To, co słuszne, nie zawsze jest popularne,
a to, co popularne, nie zawsze słuszne...

Banished from my realm,
only following honour and I will to survive...
akati

Re: Klimat na sesji-jak zachować

Postprzez Andre » 7 maja 2010, 06:26

Parę recept na zachowaniu klimatu:
- przyciemnić światło
- zabrać graczom komiksy, komórki, etc. itd.
- postarać się choćby o parę hand-outów na sesję
- prowadzić z jajem, na poważnie, intensywnie i po prostu wciągająco, tak aby mieli pełno w gaciach (no, może nie dosłownie...)
- konsekwentnie rozliczać badaczy z pomyłek
Andre

Powrót do Zew Cthulhu