Wielcy Przedwieczni w Zewie

Wielki przedwieczny Cthulhu leży nadal uśpiony, ale to już tylko kwestia czasu...

Wielcy Przedwieczni w Zewie

Postprzez Jok » 19 kwi 2004, 16:32

No wlasnie jak u was ma sie sprawa z Wielkimi Przedwiecznymi, Bogami i reszta plugastwa. Jak wiadomo jakolwiek postać od samego widoku
Azathotha moze umrzec a nawet z takim Wielkim nie ma szans. Wiec czy jest sens ich uzywac? Ja akurat nie wprowadzam ich na sesje a jesli wogole to jako mgliste wspomnienie, boga sekty czy opowiesc z ksiegi przesladujaca graczy w snach, A jak wy sobie radzicie z Monstrami ze Świata Mitów?
Ostatnio edytowano 19 kwi 2004, 18:26 przez Jok, łącznie edytowano 1 raz
Jok

Postprzez Wincenty Kowal » 19 kwi 2004, 18:20

"azathoth" - hmmm

Jako imię własne raczej Azathoth.

No chyba, że to jest jak z tym demonem wspomnianym w Bibli, Azazelem.
Przy kupowaniu w sklepie nie wiemy, ile coś kosztuje, więc: "a za zel?"
http://fizyka2005.fuw.edu.pl/index2.php

"I właśnie tym sposobem podbiję cały świat, jakem Carloff von Dragonfang! Moje nieumarłe legiony naprzód!!! "
Wincenty Kowal

Postprzez naimad » 30 mar 2005, 07:11

Wielcy Przedwieczni... w ZC odbyłem raptem dwie sesje bo reszcie ekipy ten system się nie spodobał. Tak sie składało że niestety prowadziłem, chociaż naprawdę kiepski ze mnie Mistrz Gry. Ale nie serwowałem graczom spotkań z Wielkimi Przedwiecznymi.
Wielki Przedwieczny pojawili się dopiero w drugiej sesji i żadnego spotkania oko w oko nie było. Dowodził kultem wyznającym jakieś nieznane graczom bóstwo, niestety nie udało im się dojść do jego siedziby.
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Jok » 30 mar 2005, 13:01

Wielki Przedwieczny pojawili się dopiero w drugiej sesji i żadnego spotkania oko w oko nie było. Dowodził kultem wyznającym jakieś nieznane graczom bóstwo

naimad nie dokladnie przeczytales podrecznik - i zrobiles bvlad wogole umieszczajac WP w grze. Twoj blad polega na tym ze Wielki Przedwieczny to wlasnie jest Bog i wiele ras WP czci. Pomysl z wdzieraniem sie graczy do siedziby WP jest moim zdaniem bardzo kiepski i psuje klimat ZC. WP tak ale jako wspomnienie
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Logan » 30 mar 2005, 14:56

Hehe kłania się dzieło pana Alhazreda :P
Tak jak Joku powiedział Wielcy Przedwieczni są poza zasięgiem ludzi, mogą oni wywierać na nas wpływ a my na nich poprzez pomniejsze bóstwa i posłuszne im demony. Jakąż to szaloną sesję możnaby poprowadzić w systemie Chulhu... szkoda że nikt z moich znajomych w to nie gra.
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez naimad » 31 mar 2005, 06:04

Taaa... można. Jeśli czuje się klimat. A u mnie z tym nieciekawie :roll: :P (czytam właśnie zbiory opowiadań może coś pomogą :D))
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Logan » 31 mar 2005, 16:12

Ja też się przymierzam do Lovecrafta. Dostałem już niemałą paczkę od Joka (dzięki :) teraz wystarczy przysiąść i czytać...
Myślę że aby zagrać w Zew Cthulhu samemu trzeba być trochę szalonym... tam potrzebna jest istna pasja.
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Powrót do Zew Cthulhu