Twierdza Wron

Wielki przedwieczny Cthulhu leży nadal uśpiony, ale to już tylko kwestia czasu...

Twierdza Wron

Postprzez sirlan » 11 kwi 2005, 06:38

Co sądzicie o tej polskiej kampanii? Mam zamiar ją niedługo kupić. Nie wiem tylko czy warto :roll: :?:
sirlan

Postprzez Jok » 11 kwi 2005, 13:25

nawet bardzo niz warto- swietna kampania :D tylko jedna wskazowka- nie staraj sie prowadzic liniowo- toleruj pewne ustepstwa od scenariusza by doprowadzic do finalu troche inna "droga"
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez naimad » 13 kwi 2005, 06:40

Hm a możecie podać ogólny zarys tej kampanii? Bo kilka dni temu będąc w Empiku widziałem ją, ale w ostatniej chwili zrezygnowałem. Dopiero teraz zacząłem czytać pochlebne opinie na tym i innych forach :roll:
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez naimad » 13 lip 2006, 19:45

Poprzedni post uznaję za nieważny :P. Minął rok, a w "Twierdzę Wron" zdążyłem się zaopatrzyć. Właśnie dzisiaj rano skończyłem ją czytać. Wątpię aby udało mi się ją rozegrać - moi gracze nie przepadają za Zewem, jednak na pierwszy rzut oka kampania wydaje się być świetna. Interesujący jest przede wszystkim główny wątek - Twierdza Wron, ale bardzo dobrze wrażenie zrobiła na mnie zwłaszcza przygoda "W pięćdziesiątą rocznicę ślubu". właściwie cała książka podzielona jest na kilka różnych przygód, które w mniejszy lub większy sposób prowadzą do poznania i rozwiązania zagadki głównego wątku.
Ogólnie rzecz biorąc, "Twierdza Wron" to typowy przykład na to, że Polak potrafi. Tomasz Andruszkiewicz odwalił kawał naprawdę solidnej roboty, polecam ją wszystkim zewowcom. Warto.
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Powrót do Zew Cthulhu