Najlepsza sesja w Zewie

Wielki przedwieczny Cthulhu leży nadal uśpiony, ale to już tylko kwestia czasu...

Najlepsza sesja w Zewie

Postprzez maestro » 9 kwi 2005, 14:11

Jaka była wasza najlepsza sesja w Zewie Cthulhu? W jaką przygodę wtedy graliście? Co było w niej najlepszego? Piszcie tutaj o waszych najstraszniejszych przeżyciach
maestro

Postprzez Jok » 9 kwi 2005, 14:44

coz moja najleporza sesja byla wlasnie dzieki dobremu wczuwaniu sie graczy. gralismy w starym bunkrze w przygote na froncie(oparta na reanimatorze) jeden z graczy nagle krzyknol sie i skulil w kacie pomieszczenia- wygladalo to tak realnie ze sie wystaraszylismy- a on tylko dobre odgrywal postac gdyz wlasnie jego badacza zaatakowala odcieta konczyna jednego z szeregowcow :twisted:
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez naimad » 27 cze 2005, 11:29

No cóż, sesji tych nie było zbyt wiele, ale najbardziej zapadła mi w pamięć ta, podczas której badaliśmy zapomnianą bibliotekę, położoną gdzieś na wyspie Morza Bałtyckiego (to było cthulhu w Polsce, a wyspa oczywiście fikcyjna).
Gdy badaliśmy sobie w najlepsze, klimat podbudowywały mroczny nastrój, mrok w pokoju, oraz ciekawe rekwizyty takie jak poniszczone książki i przypalone rękopisy. Ogólnie sesję tę wspominam dość miło. Finałowa walka została wygrana, ale nie obyło się bez uszczerbku na psychice postaci...
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Re: Najlepsza sesja w Zewie

Postprzez Andre » 7 maja 2010, 06:29

Prowadziłem -nastą sesję Masek Nyarlathotepa. Gdzieś w Kairze, z pierwotnej drużyny siedmiu badaczy pozostało dwóch. Przerażeni, jeden rozumie, że nie dadzą rady i chce sięgnąć po zaklęcie w znalezionym Necronomiconie. Drugi, radykalny przeciwnik Mitów, twierdzi że nie można ognia zwalczać ogniem. Cała sesja upłynęła na tych dyskusjach. RE-WE-LA-CJA!
Andre

Re: Najlepsza sesja w Zewie

Postprzez Jok » 26 wrz 2010, 22:02

Maski niedawno udalo mi sie zakupic - zaglebilem sie juz troche w ten setting i mam straszna ochote poprowadzic. Zastanawiam sie czy jakos tego z dniem bestii nie polaczyc i nie zrobic hiper kampani. ale musialbym miec dobra, solidna duzyne
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Powrót do Zew Cthulhu