Zawód postaci

Wielki przedwieczny Cthulhu leży nadal uśpiony, ale to już tylko kwestia czasu...

Zawód postaci

Postprzez naimad » 26 gru 2004, 22:17

Niech wszyscy Badacze się tutaj wypowiadają... jakiego są zawodu. Czy jest to zawód wybrany z podręcznika, czy też stworzony zupełnie inny, po konsultacji ze Strażnikiem tajemnic? Ja jeszcze żadnej sesji nie odegrałem w ZC, ale musze uczyc sie postacie tworzyc... i stworzylem postac którą później mam zamiar grać, z zawodu lekarza... jakoś mi się najbardziej kojarzy z tym klimatem. Możliwe że się mylę, bo pewnie niewystarczająco jeszcze klimat poczułem
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Jok » 27 gru 2004, 11:49

gralem juz Archeologiem, policjanem, szlachciem...ale to nudne
Ostatnio grywam wiec : chlopem małorolnym z ukrainy, Piekarzem, Taksówkarzem, a nawet gralem raz kominiarzem
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez naimad » 27 gru 2004, 12:10

no cóż nie powiem, myslę że gra policjantem mogłaby być całkiem ciekawa... chodzi mi o to żeby zawód postaci jak najmocniej pasował do klimatu gry, bo ten jest naprawdę genialny...
naimad

Postprzez Jok » 29 gru 2004, 10:53

sugerujesz ze zawod piekarza nie pasuje do klimatu?
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez naimad » 29 gru 2004, 16:39

Nie no broń Boże ja nic takiego nie sugeruje...

Mowie tylko ze wg mnie takie najbardziej w nastroju zawody sa wlasnie jak lekarz, antykwariusz itd. - to takie ogólne założenie w końcu

Ale np. żeby grać innymi zawodami, raczej nie kojarzącymi się z mrocznymi klimatami, to niestety jeszcze nic takiego nie wypróbowałem, wypowiem się jak zagram :D póki co odbyłem 2 sesje lekarzem i jestem zadowolony ;)
naimad

Postprzez maestro » 9 kwi 2005, 14:16

A według mnie najfajniej gra się włóczegą lub żebrakiem. Nie mam na to argumentów... po prostu najczęściej wybieram te profesje i gra nimi sprawia mi najwięcej przyjemności :)
maestro

Postprzez Kurwik » 18 lip 2005, 11:16

Najstarsza moja postać to młody milioner wyznający punkowe poglądy, a druga to mnich z Shao-Lin wysłany na misję do meksyku.
Who dare to care...
Kurwik

Postprzez Gnom » 18 wrz 2005, 16:07

Ja - choć podobnie jak naimad (przynajmniej na poczatku) sesji żadnej w ZC nie zaliczyłem. Nie przeszkadza mi to jednak wogóle i postać swą stworzyłem... Obrałem profesję Księdza. Nie wiem czemu - jakoś może tak z żartu czy czegoś innego, ale od razu postanowiłem - nie zaglądając do podręcznika - stworzyć Księdza.

Wbrew wszystkiemu, że za kościołem jakoś wyjątkowo to ja nie przepadam, ale to jest postać którą grać chcę (a przynajmniej jak prowadzić będę, będzie NPCem)

Pozdrawiam,
Gnom
There is no happiness without slavery. Slavery is the key to happiness.
Obrazek
Gnom

Następna strona

Powrót do Zew Cthulhu