De Profundis

Wielki przedwieczny Cthulhu leży nadal uśpiony, ale to już tylko kwestia czasu...

De Profundis

Postprzez Aksolotl » 17 cze 2015, 10:40

Drogi Przyjacielu!
Zaistniałe okoliczności zmuszają mnie do skorzystania z tego sposobu korespondencji. Ta forma jest często zawodna, czasem ma do niej dostęp o wiele większa liczba osób aniżeli tylko prawowity adresat i nie mogę mieć nawet pewności czy ten list do Ciebie dotrze, czy nie zaginie w otchłaniach lub nieprzychylne nam osoby nie przechwycą go.
Mocno mnie martwi brak listów od Ciebie, pomimo, że ja wysłałem do Ciebie tak wiele. Być może żaden z moich listów do Ciebie nie dotarł (od dawna miejscowy listonosz wydaje mi się podejrzany), może adres był niepoprawny. Ten list to moja ostatnia nadzieje.
Powód moje zainteresowania Tobą może wydać CI się błahy, jednak dla mnie jest to coś niezwykle ważnego. Zwracam się do Ciebie z niezwykłą propozycją:
Czy zgodzisz się zagrać ze mną w "De Profundis"?
Jeżeli nie wiesz co to jest odpowiedź znajdziesz w Encyklopedii https://pl.wikipedia.org/wiki/De_Profundis_(gra), dokładniejsze informacje mogę Ci podać w kolejnym liście.
Proszę Cię zastanów się dwa razy zanim odmówisz. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.
Bywaj zdrów!
Twój przyjaciel A.
Aksolotl
 
Posty: 1
Dołączył: 17 cze 2015, 10:15

Powrót do Zew Cthulhu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 22 maja 2019, 17:42 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA | Forum: PHPBB
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka

cron