O mniej typowych postaciach :)

Dział obowiązkowy dla miłośników Starego Kontynentu, niezależnie czy są z Chaosu czy nie.

Postprzez Kosmita » 3 sie 2005, 12:28

Z niestandardowych postaci to na pewno elfi medyk.
Szczególnie gdy leczył szlachcianki.
A najciekawej było gdy udawał się na wizytę do młodej, piekniej szlachcianki znudzonej swoim starym mężem :wink:
Kilka razy mąż którego miało nie być wrócił i były niezłe kłopoty dla całej druzynki bo zawsze uciekałem do nich by rozwalili tych com mnie gonili.
W końcu drużynak mnie nigdzie samego nie puszczała.
"Chwalebna śmierć?
O to walczą szaleńcy i bohaterowie.
Ja chcę tylko dostać swój żołd."
Marcello Finetti, tileański najemnik

"To własnie nas różni.
Elfy zabijają z konieczności-wy, ludzie
robicie to dla przyjemności."
Gilathel, wojownik klanowy
Kosmita

Postprzez Misiekh » 3 sie 2005, 15:15

Ostatnio gram nową postacią :twisted:

Porfirion, człowiek, wieszczek, Kislevczyk, lat 50 8)
Nie pamięta nic sprzed wizji, której doświadczył 3 lata temu. Ukazała mu się Arianka i kazała obwieszczać zbliżanie się końca świata. Od tego czasu podróżuje od miasta do miasta i od wioski do wioski i przepowiada. Typowy cytat: "Panie strażnik, wpuść mnie pan do miasta, tylko szybko bo czasu mało, bo niedługo świat się skończy." 8)
Na dodatek gość cierpi na afazję amnestyczną (sam sobie tą chorobę wybrałem przy tworzeniu postaci :twisted: ). Objawia się to tym, że czasem zapomina nazwy jakiegoś przedmiotu. Np.
"- Karczmarzu, daj no mi kufel... tego... wiesz... taki napój, z chmielu się go robi... dobry i wogóle... no wiesz...
- Piwo?
- No właśnie! Tylko szybko, bo niedługo świat się skończy!"
Misiekh

Poprzednia strona

Powrót do Warhammer