Pozostałości po Slannach

Dział obowiązkowy dla miłośników Starego Kontynentu, niezależnie czy są z Chaosu czy nie.

Pozostałości po Slannach

Postprzez Pafnucy » 19 lut 2012, 14:44

Slannowie - nie muszę ich chyba przedstawiać fanom uniwersum Warhammera. Mam jednak pytanie do Was: czy na Waszych sesjach wykorzystywaliście ich "klimat" w przygodach? Czy BG zwiedzali może pozostałości ich bazy ukrytej gdzieś w daleko w górach?

Moim zdaniem ma to ogromny potencjał i zastanawiam się jak ich wykorzystać. Wszak odpowiednio opisane, może spowodować, że Gracze nawet nie zorientują się, że penetrują wrak statku kosmicznego Slanów czy też jakieś ich prastare laboratorium, pełne popękanych probówek i inkubatorów.

Tu na myśli przychodzi mi Thorgal i motywy sf wpisane w przygody tego "Wikinga" ;)
Obrazek
Pafhammer, czyli fanowska strona fanatyka Warhammera
Bo każda prawdziwa fanowska strona musi mieć pochodnię!
http://pafhammer.net/
Pafnucy

Re: Pozostałości po Slannach

Postprzez Jok » 19 lut 2012, 15:26

Kiedys sie zainspirowalem jakims artykulem o Slanach i wykorzystalem ich w mojej przygodzie. Skaveni odkryli pewna maszynke ktora pozostawili wlasnie slanovie. wyplywala ona na grawitacje w danym punkcie. Bylo calkiem ciekawie. Takie polaczenie mlotka i SF troche. :)
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Powrót do Warhammer