Ulubiona rasa

Dział obowiązkowy dla miłośników Starego Kontynentu, niezależnie czy są z Chaosu czy nie.

Ulubiona rasa

Człowiek
10
30%
Krasnolud
9
27%
Elf (jaki?)
5
15%
Niziołek
2
6%
Gnom
1
3%
Skaven
4
12%
inna (jaka?)
2
6%

Liczba głosów : 33

Postprzez Szakhal » 28 gru 2009, 16:13

A ja uwielbiam jakichkolwiek zielonoskorych. Swietnie zrobieni, no i inni, niz w pozostalych systemach. W koncu to grzyby.
Ah - i ork nigdy geniuszem nie bedzie, chociaz trudno mowic o inteligencji u orkow, one po prostu nie potrafia myslec inaczej niz: "Chce byc najwiekszy, chce sie bic, jak bede rzadzil duza iloscia chlopakow, to chce stworzyc Waaagh!"

Po pierwszym zdaniu pomyślałem już że wreszcie ktoś potrafi tak samo docenić jak ja te zielonogęby ;) Dalej jednak zobaczylem że każdy z nas ma inne motywy ku temu. Także zagłosowałem na rasę Inną tj orka. Sympatia ta wzięła się głównie za sprawą książki Stana Nicholsona - Orkowie, opowiadającej o oddziale Rosomaków. Potem zacząłem zmieniać, ulepszać tą rasę niemalże w każdym świecie którego dotknełem. Już nie jest to dla mnie rasa głupich grzybów, nie potrafiąca składać poprawnie zdania. Zaś w stosunku do spotkania z drużynką jest to wróg którego raczej nie należy lekceważyć.
"Gdyby była tylko jedna prawda, nie można by było namalować stu obrazów na ten sam temat"
Pablo Picasso
Szakhal

Postprzez Fraa » 28 gru 2009, 20:06

Zdecydowanie Skaveni. Parszywi, cuchnący, genialni w tej swojej parszywości. Urzekają mnie ich metody walki, podział społeczny, wierzenia, a nawet sposób wypowiadania się. :D Są bezbłędni. :)
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Postprzez Rein » 28 gru 2009, 21:39

W fantasy jestem rasistą - Zawsze człowiek :)

A już na pewno w wfrp.

Nooo chyba że skaveni. Kiedyś grałem człowiekiem skaveńskim kolaborantem dobre czasy :)
Rein

Poprzednia strona

Powrót do Warhammer