Ulubiona rasa

Dział obowiązkowy dla miłośników Starego Kontynentu, niezależnie czy są z Chaosu czy nie.

Ulubiona rasa

Człowiek
10
30%
Krasnolud
9
27%
Elf (jaki?)
5
15%
Niziołek
2
6%
Gnom
1
3%
Skaven
4
12%
inna (jaka?)
2
6%

Liczba głosów : 33

Postprzez KluchA » 23 lip 2007, 10:13

Bald - mi akurat wydaje sie, iz rasy w mlotku nie sa nijakie. Moze twoje odczucia sa zwiazane z brakiem glebszego wejscia w temat :P. Elfy nie sa zbyt sztampowe. Zalezy jeszcze, co uwazasz za standard elfa.

Ogolnie pieknem warhammera jest to, iz czerpie on garsciami z historii ludzkosci, i tak mamy Imperium, podobne do Cesarstwa rzymskiego panstwa niemieckiego (czy jakos tak :D), Brettonie czerpiaca ze sredniowiecznej Francji, Lizardmenow wzorowanych na indianach poludniowej ameryki itd. itp. Ba nawet jest w mlotku Darth Vader w postaci Malekitha :D
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Logan » 23 lip 2007, 10:36

Ile to już było artykułów o podobieństwach Starego Świata do Europy, tylko że twórcom nie podobała się Polska i po prawej stronie od Bretonni i Imperium sa od razu kraje Norski (czyli jakby Rosja).

A nawiązując do tematu, to Skaveny roxx :D
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Balduran De'Arnise » 23 lip 2007, 10:42

KluchA napisał(a):Bald - mi akurat wydaje sie, iz rasy w mlotku nie sa nijakie. Moze twoje odczucia sa zwiazane z brakiem glebszego wejscia w temat :P. Elfy nie sa zbyt sztampowe. Zalezy jeszcze, co uwazasz za standard elfa.

Tylko co jest w tym głębszym wejściem w temat?
Ogolnie pieknem warhammera jest to, iz czerpie on garsciami z historii ludzkosci, i tak mamy Imperium, podobne do Cesarstwa rzymskiego panstwa niemieckiego (czy jakos tak :D), Brettonie czerpiaca ze sredniowiecznej Francji, Lizardmenow wzorowanych na indianach poludniowej ameryki itd. itp. Ba nawet jest w mlotku Darth Vader w postaci Malekitha :D

Heh, właśnie to nas różni - Mnie ten fakt się strasznie nie podoba.
Ale jak już pisałem - ja po prostu ogólnie nie lubię młotka
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez KluchA » 24 lip 2007, 08:03

Hmm glebsze wejscie w temat. Poczytac feedback do WFB, bo jakos nie weiem czy w WHFR daje dobry obraz swiata (jak w ogole mozna bylo wprowadzic elfa jaka postac playable standardowo...)
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Ar-Ti » 9 lut 2008, 18:46

Ludzi za ich wszechstroność, mogą mieć każdą profesje od żołnierza przez złodzieja do maga.

Pisz bardziej rozbudowane wypowiedzi. Czytaj posta przed wysłaniem. Poprawiaj błędy. Amen. Wiedźma
Lekarstwa czynią ludzi chorymi
matematyka smutnymi
teologia grzesznymi
(Marcin Luter)
Ar-Ti

Postprzez Hannibal » 11 lut 2008, 09:05

Moja ulubiona rasa to elfy, szkoda tylko, że nie można grać ciemnymi bo te właśnie najbardziej lubię. Ale jednak zawsze gram krasnoludem lub człowiekiem(a pfffe zabierzcie ode mnie tego lalusiowatego elfa!!). Krasnoludem najlepiej się łapie klimat:P
Hyde: "oh...weather kicks ass...!"
Hannibal

Postprzez KluchA » 11 lut 2008, 09:35

Hmm nie widze problemu gry Mrocznym. Ino mistrz musialby byc rozgarniety, no i wszyscy w druzynie musieliby grac nimi.
KluchA

Postprzez Elion » 11 lut 2008, 15:18

Skaven... hmmm bo są takie urocze, takie do rany przyłóż. małe, pocieszne, pachnące.. inaczej. wredne . :]

Pozatym... skaveni to niesamowita krzyżówka. prawdziwa odsłona mocy chaosu. groza, smród, pogarda człowieczej natury...

Scalenie 2 postów. Używaj funkcji "edytuj" ;) - Misiekh
" Jesteśmy najbardziej ucywilizowaną rasą, ponieważ najdoskonalej zabijamy"
Elion

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warhammer