Ulubiona rasa

Dział obowiązkowy dla miłośników Starego Kontynentu, niezależnie czy są z Chaosu czy nie.

Ulubiona rasa

Człowiek
10
30%
Krasnolud
9
27%
Elf (jaki?)
5
15%
Niziołek
2
6%
Gnom
1
3%
Skaven
4
12%
inna (jaka?)
2
6%

Liczba głosów : 33

Ulubiona rasa

Postprzez Misiekh » 20 lis 2004, 18:40

No właśnie - każdy ma jakąś swoją ulubioną rasę. Jedni lubią kraśków (a jak jeszcze lubią kraśkowych zabójców, to ich wyklinam po wieki wieków :P), inni elfów. A co wy lubicie?

Moją ulubioną rasą, odkąd zagłębiłem się w Księgę Szczura, są Skaveny. Ciekawe społeczeństwo, spryt, niesamowita potęga, zawiła i bogata w intrygi polityka... to tak, jakby każdą cechę, która u człowieka jest stępiana, łagodzona - one miały w maksymalnie wyostrzonej postaci :). Szczurki rulzz :)
Misiekh

Postprzez Logan » 21 lis 2004, 12:32

Ja nie mogę się zdecydować pomiędzy krasnoludami, a skavenami. Bardzo lubię krasnoludy za to że mogą dużo wypić :P , za ich sarkastyczny humor, że są "mocarne" i mie przepadają za elfami (tak jak ja). Elfów nie lubię za ich wyniosłość - myślą że jak są jedną z najstarszych ras to wszystko im wolno i mogą odnosić się do innych z wyższością :x . Skaveny natomiast są bardzo pocieszne :P, mają bardzo fajny pogląd na życie, śmiesznie sobie żyją w swoich podziemnych miastach. Może w niektórych wzbudzają lęk, są przecież najlepszymi skrytobójcami Starego Świata, ale nie we mnie. Najśmieszniejsza zła rasa w Warhammerze.
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Jok » 21 lis 2004, 12:34

Krasnoludy Chaosu :D:D:D - komentarz? Sa mega !!!!! No poprostu supeł sprawa- wybierac sobie splugawienie-np 3 reke, albo glowe na piersi....genialna sprawa- coprawda do knajpy sie niewejdzie ale... :twisted:
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Misiekh » 22 lis 2004, 00:08

Jok - pierwsze słyszę, by mutacje można było wybierać ;). Mutacja ma być niespodzianką, zonkiem dla postaci

Logan - moją pierwszą postacią w WFRP był krasnolud. Teraz już nim nie gram. Jakoś znudziły mi się krasnoludy ;). A już szczególnie nie znoszę krasnoludzkich zabójców :evil: (ale o tym już chyba pisałem ;) )
Misiekh

Postprzez Logan » 22 lis 2004, 00:27

CZyli mniemam że raczej nie należysz do fanów Gotreka? Zdecydowanie wolisz jakiegoś cichacza ze Skryre albo Moulder...
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Misiekh » 22 lis 2004, 00:33

Gotreka znam tylko ze słyszenia (nie czytałem książek z Warhammera i jakoś mnie do nich nie ciągnie... może to przez złe doświadczenia z książkami z FR ;) ), ale chyba masz rację ;).

Ale jeśli chodzi o pojedyncze postaci (nie o rasy) to IMO im mniej uproszczona (bo uproszczenia są zawsze) jest psychika i zachowanei postaci, tym lepiej. Dlatego np. nie przepadam też za Ulrykowcami, Sigmarytami czy chaotykami (nie licząc Skavenów, które są naprawde nieźle zamieszane). Lubię za to postaci w rodzaju łotrzyków, cwaniaczków, wojowników z ideałami (innymi niż "zabijać zielonych"), bardów itp :)
Misiekh

Postprzez Diabellus » 24 gru 2004, 11:16

Heh, chyba pierwszy powiem czlowiek. A dlaczego? Bo to najbardziej uniwersalna rasa. Mozna nia odegrac prawie wszystko. Daja swobode, nie trzyma w ryzach zadne ograniczenie nienawisci rasowej, ma szanse bardzo latwo zmienic swoje nastawienie do swiata... Nic tylko zyc nie umierac.
Diabellus

Postprzez GeoDoom » 26 gru 2004, 14:53

Zgadzam się z Diabelusem ;Q Ludzie są najlepsi, ponieważ są uniwersalni, nie posiadają, żadnych nadprzyrodzonych słabości oraz zdolności (niestety:() A z ludzi w młotku najbardziej lubię Bretończyków :]
;Q ;Q ;Q
GeoDoom

Następna strona

Powrót do Warhammer