Prowadzenie sesji wyznawcami chaosu

Dział obowiązkowy dla miłośników Starego Kontynentu, niezależnie czy są z Chaosu czy nie.

Prowadzenie sesji wyznawcami chaosu

Postprzez Galathar » 24 sie 2009, 14:30

No bo mnie tak tknęło. Zaraz, to niby jest system dark heroic, niby bohaterowie i paskudny świat, a tu mi wypisują na okładce (gry Warhammer:Mark of Chaos), że "pokonaj Imperium". No i zaczęło mi się myśleć: a co jeśli by zagrać właśnie kultystami, albo kimś naznaczonym chaosem? Z mutacjami, itp. Graliście w ten sposób może? Jeśli tak to jak wrażenia, a jak nie to co w ogóle o samym pomyśle grania postaciami związanymi z chaosem myślicie? Głupota, czy dobra zabawa?
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 24 sie 2009, 15:04

Wiem że się tak grywa i że jest to masa funu :) Krycie się w populacji, knucie, nie dawanie się wykryć. Chętnie bym tak zagrał, byłoby ciekawie :D
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Jok » 24 sie 2009, 15:54

o ja pamietam gralem rycerzem chaosu. mialem glowe na piersi jako mutacje. dobry motyw byl z przykreceniem helmu do zbroi. zabawa naprawde jest przednia.

niezly motyw jest tez na druzyne nieumarlych. Biedny przeklety wampir czy tam inny trup nie pamietam juz, musial do kazdego pomieszczenia byc zapraszany.:D
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 24 sie 2009, 16:14

Heh, no nie o taki fun mi chodziło ;) Granie Chaosiakami i robienie z tego slapstickowej komedii to niekoniecznie moja liga.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Jok » 24 sie 2009, 16:22

to nie robienie komedii. motyw z helmem to logiczne myslenie. predzej zaciepia cos co ma pysk na brzuchu niz rycerza zakutego w zbroi ;p
a motyw z zapraszaniem nieumarlego do pomieszczenia to chyba rodzaj jakies klatwy czy przeklecia.
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Rein » 24 sie 2009, 17:34

Grałem kiedyś nie tyle chaosem co skaveńskim kolaborantem (byłem jedynym człowiekiem w drużynie, reszta szczury).
I faktycznie zabawy było co nie miara, zwłaszcza że tylko jeden ze szczurów znał reikspiel, a raczej sobie w CV napisał że zna bo w praktyce...:
- Ktoś idzie! schowajmy się za załomem!
- Szefie co on powiedział?
(MG: rzutk100, wypada 87)
- Eee.. "muchomory"... na eee.. "drzewach", na "drzewach są muchomory"... Drzewa w jaskini?! O co temu człowiekowi chodzi?

No i sporo było śmiechu z różnic kulturowych.
- Wyznaczyliśmy warty? Ok to ja idę spać.
Długa chwila ciszy.
Jeden szczur do drugiego szeptem:
- On, on tak po prostu poszedł spać! Plecami do mnie!
Drugi szczur:
- To musi być jakiś straszny ludzki zabójca.

Suma sumarum, myślę że na zabawowe jednostrzały i minkampanie świetna idea. Ale jeśli chce się grać dłużej i na poważnie to wydaję mi sie że należy w to włożyć więcej wysiłku niż w zwykłą kampanię, żeby się zbyt szybko nie skończyła albo nie wpadła w proste stereotypy.
Rein

Postprzez Diabellus » 25 sie 2009, 08:44

Jak się prowadzi wyznawcami chaosu? Ja co najwyżej prowadziłem wyznawcom chaosu...
Diabellus

Postprzez Galathar » 25 sie 2009, 10:02

Ja wiem, że diabeł tkwi w szczegółach, ale bez przesady ;) Wiadomo o co chodzi, a skoro prowadziłeś wyznawcom chaosu, to może podzieliłbyś się z nami wrażeniami i tym jak prowadzić/grać by była z tego frajda. Twoja opinia może być interesująca, a może nawet inspirująca. :)
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Powrót do Warhammer