Arabia

Dział obowiązkowy dla miłośników Starego Kontynentu, niezależnie czy są z Chaosu czy nie.

Arabia

Postprzez Eltharion » 4 cze 2007, 22:20

Niedługo zaczynamy grać drużyną pełną chaosu a że będe odgrywał postać nietypową ( wyznawca slaneesha) to chce również wziąść nietypowe pochodzenie. Wszyscy miłośnicy starego świata powiedzcie mi wszystko co wiecie na temat Arabi, ludzi zamieszkujących jej, kultury itd.. Niemuszą to być podręcznikowe sprawy ale też wasze przemyślenia bo chcę żeby moja postać w tym przypadku naprawde miała osobowość i prawdziwą historię. Pozatym zawsze byłem ciekaw południa.
"A right man in a wrog place can make all the difference in the world"
Eltharion

Postprzez KluchA » 5 cze 2007, 11:55

Hmm, Warhammer pelnymi garsciami czerpie ze swiata terazniejszego, tam radzilbym szukac. Poczytaj cos o arabskich basniach, historii. Jak ich swiat wygladal w sredniowieczu.

Trudniej bedzie raczej uzasadnic wiare w bogow chaosu. Arabia sama w sobie ma wlasne bostwa, a sam chaos nie mial sie tam jak specjalnie przedostac. Hmm moze cos jest w Liber Chaotica. Sam jestem ciekaw jak tam to wyglada :P Moze ktos inny bedzie mial jakies informacje.
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 5 cze 2007, 23:21

No o Arabii to ja wiem tyle, że się prawdopodobnie tłuką z Tomb Kings of Khemri, w końcu to ich okolice.

Akurat to fakt - w podręczniku głównym są profesje z Norski i Tilei, ale o Arabii ani słowa...
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Powrót do Warhammer