Ulubiony klan wampirów

Nieważne kim jesteś wampirem czy wilkołakiem, ten dział jest dla Ciebie.

Ulubiony Klan Wampirów

Assamici
6
19%
Brujah
1
3%
Gangrel
4
13%
Malkavian
7
23%
Nosferatu
3
10%
Ravnos
2
6%
Toreador
1
3%
Tremere
1
3%
Tzimisce (Zi-mi-si)
4
13%
Ventrue
2
6%

Liczba głosów : 31

Postprzez Cazpian » 10 gru 2007, 13:13

Jeśli miałbym wybierać , to tylko Nosferatu . Mają jakiś taki klimat . Zreszta nosferatu kiedyś grałem .
Jakby nie można było się hmm 'dopisać ' do właściwych osób - Proszę o usunięcie swojego konta ... pozdrawiam..
Cazpian

Postprzez Altea » 10 gru 2007, 14:12

Misiekh napisał(a):Nie neguję Twojej opinii, bo (jak już pisałem) bardzo słabo znam Wampira. Ale jak można być jednocześnie najbardziej oryginalnym i najbardziej pasującym do wyobrażeń? Very Happy

Otóz oryginalnym pod względem historii klanu i jego organizacji oraz pochodzenia. Również odznaczający się mocno od innych klanów w Wampirze. A najbardziej pasujący do powszechnych wyobrażeń ze względu na ścieżkę (ścieżka krwi- nie będę się rozpisywała- chętni zajrzą do podręcznika) i ze względu na ich zachowania, które zahaczają o bycie trochę odludkiem, trochę bestią, a trochę romantyczną, tajemniczą istotą.
"Nie szukam bajki w życiu- bajki są okrutne"
Altea

Postprzez RuFuS » 31 gru 2007, 01:24

MALKAWIAN - tak głosowałem, może dlatego że to moja pierwsza postać, przez którą zobaczyłem, że gra świrem nie jest grą debilem ani psycholem. Otóż sztuka zagrać geniuszem w Chorym świecie urojeń i zjawisk widocznych tylko dla MAlkawianów.

Szkoda że nie mogłem głosować powtórnie, bo wybrał bym Wyznawców Seta, którymi gram ostatnimi czasy, dopóki nie odcięto mi głowy. Bardzo mi się podoba Serpenthis, gdyż urozmaica grę w mrocznych wiekach, kiedy gra sie wśród "zwykłych" wampirów( z przyszłej camarilli).

Nosferatu- w sumie niezły klan ale zbyt banalny. nie wiem czemu mi się tak wydaje. Zawsze nie podoba mi się to że zbierają punkty za odgrywanie a nie za działanie, poco działać, skoro odgrywać jest łatwiej, na szczęście grając u tych mistrzów takim rzezimieszkom nie udaje się ubiec.

Zimisi- bardzo mi się podoba zmiennokształtność, najbardziej skomplikowane u mnie postacie w scenariusze (bn'ni) to właśnie zimisi)

TO tyle.. :evil:
Obrazek

"Czasami Na Drodze, Którą Wybraliśmy Możemy Spotkać Rozdroże."
RuFuS

Postprzez Rauko » 1 kwi 2008, 14:13

Malku i tylko Malku.

This is Madnes!!!
Madnes?
This!
Is!
MALKAVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV!!!!!
Rauko

Postprzez Kara Boska » 4 kwi 2008, 22:09

Przede wszystkim Malkavianie...
Bez ich darów inne klany wydają mi się nadzwyczaj nagie i beznamietne. Obdarzam więc, jeśli tylko skuszę się na nie-potomków Malkava :)
sznurki marionetek
wpuszczam w swoją skórę,
by w grotesce podrygu
mieć władzę nad światem...

Obrazek
Kara Boska

Poprzednia strona

Powrót do Świat Mroku