Ulubiony klan wampirów

Nieważne kim jesteś wampirem czy wilkołakiem, ten dział jest dla Ciebie.

Ulubiony Klan Wampirów

Assamici
6
19%
Brujah
1
3%
Gangrel
4
13%
Malkavian
7
23%
Nosferatu
3
10%
Ravnos
2
6%
Toreador
1
3%
Tremere
1
3%
Tzimisce (Zi-mi-si)
4
13%
Ventrue
2
6%

Liczba głosów : 31

Ulubiony klan wampirów

Postprzez Jok » 20 paź 2004, 19:57

Jaki jest wasz ulubiony klan do W:M? moj to chyba Zi-mi -si (nie mam podrecznika i nie pamietam jak sie pisze ale z takim smiesznym ryjkiem)
moze ktos kto ma podrecznik podac pelna liste rodzin bo jej nie pamietam a chce zamiescic liste
Ostatnio edytowano 6 lis 2004, 09:17 przez Jok, łącznie edytowano 2 razy
Jok

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 23 paź 2004, 20:12

Lista Klanów:

WAMPIR: MROCZNE WIEKI
Assamici
Brujah
Gangrel
Kapadocjanie
Lasombra
Malkavian
Nosferatu
Ravnos
Toreador
Tremere
Tzimisce (Zi-mi-si)
Ventrue
Wyznawcy Seta

WAMPIR: MASKARADA
Camarilla:
Brujah, Gangrel, Malkavian, Nosferatu, Toreador, Tremere, Ventrue
Sabat:
Lasombra
Tzimisce (Zi-mi-si)
Niezależni:
Assamici, Giovanni, Ravnos, Wyznawcy Seta

Nie uwzględniam tutaj innych, nieoficjalnych klanów a także paru mało znanych, ale zaakceptowanych przez White Wolfa (np. Salubri). Nie robię tego, bo mnogość klanów do Maskarady jest dla mnie nie do zniesienia i uważam, ze wymyślanie nowych klanów to profanacja systemu. Z Wampira robi się D&D/Forgotten Realms...

W przypadku obu systemów moim ulubionym klanem jest Brujah. Teraz usłyszę - nie lubisz rzezi w Wampirze, a bierzesz klan wojowniczy... cóż - ale oni mają jeszcze jakąś (i to wcale nie banalną) ideologię. A przynajmniej mieli w średnich wiekach...

W sprawach związanych z podręcznikami głównymi do obu systemów można się kierować do mnie - mam oba na własność.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Lander » 5 lis 2004, 19:49

Ulubiony klan powiadasz.... No cuż są dwa. Tremere- klan którym grałam poraz pierwszy w Vampka. Mam do nich sentyment, ale nie tylko ich lubie. Są ogólnie bobrzy zarówno pod względem mocy jak i możliwości odgrywania postaci. Assamici z koleji mają ciekawą historię, podoba mi się w nich to że są niezależni i kiedy mi się znudzi współpraca z Camarilią(tak się to pisze?) to odwracam się i idę do Sabatu...
Lander

Postprzez Diabellus » 6 mar 2005, 17:37

Aj waj, ze też ja ten topi minołem.... Moimi ulbieńcami oczywiscie są... Gangrele. Głównie przez sztame z wilkołakami, i ich zwierzęce instyntkty.... Na drugim miejscu Malkvianie, bo słodko zostać swirem choć na chwile... ;) A dalej to juz roznie i bez wiekszych sympati....
Diabellus

Postprzez maestro » 6 kwi 2005, 11:52

Podobnie jak w przypadku przedmówcy, najbardziej lubię Gangrele i to na nich oddałem swój głos.
maestro

Postprzez Montaron » 4 maja 2005, 12:04

Zagłosowałem na Gangreli. Powód jest prosty - właśni Gangreli znam najlepiej, i nawet mi się ten klan spodobał. I dlatego na nich poleciał mój głos
Montaron

Postprzez Balduran De'Arnise » 13 lip 2005, 21:53

Chmm..... W Mrocznych Wiekach to będą Brujah i Capadocjanie, a w Maskaradzie to na pewno Gangrel i bezklanowcy (Caitiff 8) ).

Why Brujah? Za tą jakby utopijną wizję że ludzie i wampiry mogą żyć razem, Capadocian za ich fanatyczne podejście do śmierci :twisted:

Gangreli za więź z naturą i dzikośc, a Caitiff? Cóż.... Zapewne dlatego że sam w życiu też nie czuję się członkiem żadnej grupy....
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez akati » 15 wrz 2005, 16:59

Mnie się najlepiej grywa Malkavami (taj, jako istocie z natury mającej spore rysy na MUSKU idealnie mi pasuja ;) ). Czasami jednakowoż MG nie życzy sobie po*ebów na sesji- wówczas gram Toreadorką ;)
Swoją drogą: grając Malkavem można albo pięknie rozwalić sesję, albo wspomóc MG i umiejętnę grą spowodować, że reszta drużyny będzie podskakiwała ze strachu słyszac szum wiatru ;)

Gdy spogladasz w Otchłań- ona także patrzy na Ciebie...

To, co słuszne, nie zawsze jest popularne,
a to, co popularne, nie zawsze słuszne...

Banished from my realm,
only following honour and I will to survive...
akati

Następna strona

Powrót do Świat Mroku