Systemy Świata Mroku

Nieważne kim jesteś wampirem czy wilkołakiem, ten dział jest dla Ciebie.

W co grasz?

Wampir Maskarada lub Mroczne wieki
13
81%
Wilkołak Apokalpisa / Mroczne wieki
2
13%
Mag: Wstapienie
1
6%

Liczba głosów : 16

Postprzez Altea » 10 gru 2007, 12:39

Nie zagłosowałam bo gram zarówno w Wampira, jak i w Maga. Stanowczo Wampir posiada swój specyficzny klimat i można zrobić naprawdę dobrą sesję 'psychologiczna'. jednak zaczyna się po pewnym czasie nudzić zwłaszcza w obliczu kultury pseudo-mhrock, która próbuje z tego zrobić swoją własną rzeczywistość.
Mag jest ciekawy, wymaga dużej wyobraźni zwłaszcza przy używaniu efektów magicznych jednak jest trochę za bardzo powergamerski (wyliczałąm kiedyś ze znajomymi, że przeciętny mag może bez problemuw kilka tygodni zniszczyć cały świat, pomimo ograniczeń wprowadzonych w podręczniku)
o wilkołaku się nei wypowiadam bo znam jedynie podręcznik, nigdy nie grałam.
"Nie szukam bajki w życiu- bajki są okrutne"
Altea

Postprzez Cazpian » 10 gru 2007, 12:48

Szczerze mówiąc nie przepadam za systemami wody . Są takie nijakie .
Jakby nie można było się hmm 'dopisać ' do właściwych osób - Proszę o usunięcie swojego konta ... pozdrawiam..
Cazpian

Postprzez RuFuS » 17 gru 2007, 15:18

Witam,

Ja głosowałem na Vampiry, because gram w nie najwięcej i sam prowadzę Vampira w prawach maskarady. System Vampirów lubie za klimat i barwę gry. Mroczne wieki mają o wiele więcej swobody, moim zdaniem granie w tamtych czasch jest trudniejsze aczkolwiek łatwiej idzie się wczuć w klimat. Vampira mroczne wieki gra się przy muzyce Dead can dance, apocaliptica, arcanie i wielu innych. Klimat jest więc w dechę, jeszcze to że czas kwitnie i świat się kszatłtuje. Maskarade lubię za twardość zasad, jest wie;e rzeczy o których zapominamy, np. o tym że tu jest wiele technologii np. kamer, broni maszynowych. Nieraz zdarzyło mi się jako graczowi grac w maskaradzie, gdzie był bal w stylu monastyru, średniowiecza. :lol: Łatwiej sobie narobić kłopotów w maskaradzie jak i wrogów. W Maga też grywam, ale mniej a nie mogłem dac 2óch głosów...

Hmm 5 godzin walki, chyba jakaś bitwa czy oblężenie WTC Czy EmpiereSB. :D
Obrazek

"Czasami Na Drodze, Którą Wybraliśmy Możemy Spotkać Rozdroże."
RuFuS

Postprzez Misiekh » 17 gru 2007, 22:43

A ja zagłosowałem na Wilkołaka, bo tylko to mam i tylko to przejrzałem (bo nawet nie czytałem ;) ). Raz grałem kiedyś w Wąpierza, a poza tym Świata Mroku nie znam, więc tylko jako profan z ciekawości kliknąłem, żeby obejrzeć sobie rozkład głosów ;)
Misiekh

Postprzez Szakhal » 26 gru 2009, 02:18

Ja niestety w żadne nie gram, smutny los Mistrza Gry którego nikt nie chce zastąpić :( Wampira lubie, chociaż tylko LARPy grałem. Wilkołaka próbowałem mistrzować, nie udało się. Mag czeka na półce do przeczytania. Obecnie staram się prowadzić WoDowego Łowce, lekko zakrawającego o Kult. Także nie głosuje na nic.
Szakhal

Postprzez morfin » 4 sty 2010, 22:26

A co z Mumią: Odrodzenie i Upiorem: Zapomnienie? Te są dopiero bajeranckie… oczywiście jest jeszcze Odmieniec: Śnienie, ale ten system jest NAPAWDĘ mało znany. :tak:

A głosuję na Mumię… znaczy – bym zagłosował, gdyby była taka opcja. 8)
Pick A Card... ANY Card!
morfin

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 5 sty 2010, 13:59

Chyba jeszcze Promethean ci został do wymienienia :) Bo "Odmieniec" to jak rozumiem Changeling?
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez morfin » 5 sty 2010, 14:14

Aaaa… :krzyk: rzeczywiście! Zapomniałem o Frankensteinie! Ale wtopa, rany boskie, ale wtopa… :zawstydzony:

I owszem, Changeling: The Dreaming, czyli Odmieniec – bardzo intrygujący system to jest. :tak:
Pick A Card... ANY Card!
morfin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świat Mroku